Kathy1225 Kathy1225 komentáře u knih

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Jednou jsme se s kamarádkou procházeli po knihkupectví a dívali se, které knihy nově vyšly, které bychom chtěli a nemůžeme si je dovolit. Najednou jsem zahlédla Illuminae a měla jsem poct, že na mě volá. V momentě jsem byla u ní a "strhla" jsem k sobě i kamarádku. Obě nás uchvátil vzhled a způsob zpracování a po přečtení o čem kniha je, jsme si ji museli koupit. Kamarádka měla za pár dní narozeniny a tak jsem se domluvila, že jí ji koupím. Byla nadšená a neustále mi opakovala, že si tu knihu musím přečíst. Po přečtení jsem uznala, že je opravdu dobře zpracovaná a ani jedna se nemůžeme dočkat dalšího dílu. Takže za mě, určitě čtěte a vůbec to není až taková bichle jak se zdá. ;)

12.06.2017 5 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Co bych téhle knize jen vytkla? Zřejmě jen To, že začátek byl pro mě dost chaotický a samotnou me odrazoval číst dál. Nakonec jsem se přece jen překonala a jsem za to ráda, protože kniha naprosto úžasné prostředí, skvěle propracované postavy i děj. Rozhodně doporučuji přečíst i když má o trošku víc stran, ale stojí to rozhodně za to. Ještě jsem nečetla druhý díl ale co jsem tak slyšela je prý fakt dobrý. :D

28.07.2017 5 z 5

Tisící patro Tisící patro Katharine McGee

Tisící patro je jedna z knížek, u kterých jsem se ztrácela především ve jménech. Jelikož tam nejsou vyloženě kapitoly, ale příběh je psaný er-formou z pohledu pěti různých mladých lidí, kteří řeší své problémy. Zajímavým řešením je dát konec hned na začátku a jak čtete dál, dostávají všechny věci smysl.
Kniha proto za mě dostává 4*/5*

23.06.2017 4 z 5