karolinka1 karolinka1 komentáře u knih

Histologický atlas Histologický atlas Jindřich Martínek

Atlas je na praktikách z histologie naprosto nezbytný. Lehce pomůže studentovi se v preparátech orientovat.

14.06.2016 5 z 5

Memorix anatomie Memorix anatomie Radovan Hudák

Kniha má potenciál, to ano, ale myslím, že je nutné na ní ještě dost zapracovat. Objevují se v ní chyby, které mohou a nemusí být někdy fatální (tím mám namysli osud studenta např. při popiteváku či zkoušce). Některé kapitoly jsou zpracovány velice pěkně, ovšem některé jsou nepřehledné či naprosto nedostačující (např. kapitola o smyslech). Musím však pochválit autory za velice názorné ilustrace. Učebnice je možná dobrá pro rychlé opakování před zkouškou, ale pro učení na průběžné testy je minimálně na 1LF nedostačující.

14.06.2016 3 z 5

Anatomie 1 Anatomie 1 Radomír Čihák

Kniha, kterou nenávidíte, ale přecce jste šťastní, že ji máte a můžete ji použít. Je velmi dobře zpracovaná a jsou v ní úžasné obrázy.

18.12.2015

Stoletý stařík je kniha, u které jsem se mnohokrát nahlas rozesmála. Pro mě to je jedna z nejlepších a nejzábavnějších knih, kterou jsem kdy četla a myslím, že si ji někdy přečtu znovu. Některé události sice byly naprosto absurdní, ale většinou zrovna u nich jsem se smála nejvíce.

17.08.2014 5 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Tu pátou hvězdičku nedám jen kvůli tomu konci. Kniha byla velmi čtivá a krásně napsaná, ale konec trochu změnil můj názor na celou knihu.

28.07.2014 4 z 5