Karnager Karnager komentáře u knih

Bambino di Praga / Barvotisky / Krásná Poldi Bambino di Praga / Barvotisky / Krásná Poldi Bohumil Hrabal

Nedá se svítit :) tahle kniha mi prostě nesedla, čímž ale nechci říct že by byla špatná :)

31.05.2015 2 z 5

Čáry Čáry Rjú Murakami

Tahle kniha mi obsahově nesedla - zvláštní sled násilí, bolesti osamění, bláznů, magorů, násilníků a různých podivínů..

12.02.2015 3 z 5

Batman Batman Craig Shaw Gardner

Dávám 4 hvězdy (kvůli příjemné vzpomínce na film - jinak by byly jen 3). Kniha mi přišla taková nemastná, neslaná a neláká mě přečíst si ji znovu.

12.02.2015 4 z 5

Jak se kalila ocel Jak se kalila ocel Nikolaj Alexejevič Ostrovskij

Jedná se o velmi dobrodružnou knihu (pokud odhlédneme od ideologického rozměru :)

18.01.2015 5 z 5

Rozvíjejte své vůdčí schopnosti Rozvíjejte své vůdčí schopnosti John C. Maxwell

Rozhodně doporučuji pokud na sobě chcete pracovat :)

22.12.2014 4 z 5

Švejk v ruském zajetí a v revoluci Švejk v ruském zajetí a v revoluci Karel Vaněk

Dost možná by si Švejk zasloužil 4*, nasmál jsem se u toho až dost :) ale na druhou stranu jsem se do toho nemohl začíst, odložil jsem to na pozdější dobu a pak to rozečetl znova. I když to bylo vtipný tak se mi to nějakým záhadným způsobem táhlo...

13.09.2014 3 z 5

Úspěch - To nejlepší z Napoleona Hilla Úspěch - To nejlepší z Napoleona Hilla Napoleon Hill

tahle knížka by si zasloužila pět hvězdiček - je čtivá a nabitá informacemi. Ale pro mě až moc velké sousto :) budu si ji muset ještě párkrát pročíst abych to nějak všechno vstřebal :)

11.09.2014 4 z 5

Jak plavat se žraloky a zůstat přitom naživu Jak plavat se žraloky a zůstat přitom naživu Harvey Mackay

Pro mě byla tato kniha trochu mimo můj okruh, protože obsahuje hodně specifických informací a rad pro podnikatele - přesto jsem v ní našel několik dobrých tipů :)

22.08.2014 3 z 5

Osm ran z lásky Osm ran z lásky Jan Mach

Prvorepublikové soudničky

04.07.2014

Tajemství Volavčího jezera Tajemství Volavčího jezera Jiří Hogan

Když se ve městě objeví cizinec a začnou se okolo něj motat znepřátelené party kluků, určitě nebude nouze o zážitky :)

02.07.2014 5 z 5

Jak si zachovat sebedůvěru a moc při jednání s lidmi Jak si zachovat sebedůvěru a moc při jednání s lidmi Les Giblin

Nemohu říct že bych ji přečetl jedním dechem, ale přesto obsahuje spoustu zajímavých tipů :)

27.05.2014 4 z 5

Kamarád ze Slunečního kaňonu Kamarád ze Slunečního kaňonu František Lev

Příběh o tom, že i chlapec z dětského domova může prožít velké dobrodružství.. :)

08.05.2014 5 z 5

Zakopaný pes Zakopaný pes Bedřich Fučík

Tuhle knihu mám rád :) dostala se mi do rukou brzy na základní škole. Leckde zábavná a také poučná. A nikdy neškodí v pravý se blýsknout znalostí co, kde, jak a proč :)

06.05.2014 5 z 5

Žebrák se stříbrnou holí Žebrák se stříbrnou holí Ludmila Vaňková

Od první strany poutavý příběh - láska, politika a historie.. :)

06.05.2014 5 z 5

Pán much Pán much William Golding

Excelentní knížka :) i přestože jsem z filmu věděl co mě čeká, i tak mě to dostalo na kolena :) ono stále se stupňující napětí ..

22.03.2014 5 z 5

Muž v mlze Muž v mlze Agatha Christie

Skvělá oddechová knížka :) a úplně nejlepší Harley Quin :)

01.03.2014 5 z 5

Odvaha snít - Překonejte nepřízeň osudu a získejte osobní úspěch Odvaha snít - Překonejte nepřízeň osudu a získejte osobní úspěch Florence Littauer

Pro mě tahle kniha byla příliš o Bohu a Ronu Chapmanovi, což mi zkazilo výsledný dojem..

13.02.2014 3 z 5

Vlčí komando Vlčí komando Ota Holub

Kniha shrnuje události Babického případu (který byl mimo jiné natočen jako jeden díl z cyklu "třicet případů majora zemana").

11.11.2013

Martin Eden Martin Eden Jack London

Za mě tři a půl hvězdy :) přišlo mi to ze začátku trošičku moc rozepsané :) ale stojí za přečtění...

23.10.2013 3 z 5

Old Surehand  1.díl Old Surehand 1.díl Karel May

Aneb jak hodní hoši udělají čáru přes rozpočet zlým hochům... :)

22.08.2013 5 z 5