Karnager Karnager komentáře u knih

Tajemství lišákova doupěte Tajemství lišákova doupěte Enid Blyton

fajn knížka pro děti :)

22.04.2018 3 z 5

Jakub Nemrava Jakub Nemrava Jaroslav Matějka

Při čtení jsem se pořádně nasmál :)

25.03.2018 4 z 5

Šumavský upír Šumavský upír Miloslav Švandrlík

Tajemno mne vždy lákalo a knihy Miloslava Švandrlíka se mi dobře čtou. Nedávám plný počet hvězd, protože v takovém rozsahu se vždy najdou povídky, které člověku úplně nesednou. Doporučuji nečíst najednou, ale třeba dvě tři povídky vždy před spaním...škoda že chybí ilustrace, ale s nimi by to byly nejméně 4 knihy místo tří :)

19.03.2018 4 z 5

Timur a jeho parta Timur a jeho parta Arkadij Gajdar (p)

Takový milý pitomoučký příběh který četli naši rodiče jako povinnou četbu :)

22.04.2017 3 z 5

Poslední tanec Poslední tanec Ed McBain

Fajn kniha :) sice začínat sérii padesátou knihou není úplně ideální, ale což.. :D

22.04.2017 3 z 5

Všechno je definitivní Všechno je definitivní Stephen King

..A happyend na závěr.. :)

27.02.2016

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Nemyslím že se ke knize budu vracet často, ale děj byl pořádně hutný a napínavý, a s takovým koncem jaký mám u Kinga rád :)

27.01.2016 4 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Tak jak to King umí..splétá vlákna osudů jednotlivých lidí a jejich žertů až ke konci, kde dojde k velkému zauzlení (rozuzlení) děje. Před touto knihou bych doporučil přečíst Cujo, Tělo a slunečního psa..

15.01.2016 4 z 5

Tommyknockeři Tommyknockeři Stephen King

Pro mě zajímavý začátek, zajímavý konec, ale mezitím velmi natažené klubko. Zjistil jsem spoustu informací typu kde, kdy, kdo, proč a s kým, ale nevytvořilo se u mě takové to napětí, které mám u Kinga rád :) trochu jako u knihy Dallas 63..tak snad třeba zase příště :) dnes tři a půl hvězdy

21.09.2015 3 z 5

Ostrov Ostrov Robert Muchamore

Se sérií Cherub jsem si užil spoustu zábavy, občas to sice bylo na jedno brdo, ale na druhou stranu každý díl byl něčím jiný :) Až si člověk občas přál aby byl on sám (nebo jeho děti) nadaným sirotkem ve Velké Británii, kterého si všimli a naverbovali ho.. :) díl který se mi líbil nejvíc: Pád

17.07.2015 5 z 5

Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? Spencer Johnson

Kniha útlá, psaná velkými písmeny a hodně stránek nese obrázek sýra :) ale čte se to samo, člověk se tam najde a když chce tak tam najde i myšlenku na které může stavět :)

07.05.2015 5 z 5

Romance o Závišovi Romance o Závišovi Jiří Mařánek

dávám čtyři hvězdičky, ale konec si u mě vysloužil pátou :) úplně mi šel mráz po zádech :)

29.04.2015 4 z 5

Putování za švestkovou vůní Putování za švestkovou vůní Ludvík Aškenazy

Při čtení mě jímala podivná tesknota...

02.01.2015 3 z 5

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Fajn knížka :) škoda že nebyla delší a rozpracovanější :)

11.10.2014 4 z 5

Koleje osudu Koleje osudu Eric Lomax

Pro pana Lomaxe tohle jistě byla výborná terapeutická pomůcka, ale mě se to četlo ztuha a chvíli jsem měl nutkání odložit knihu úplně. Přesto jsem rád, že jsem vydržel až do konce :) taky jsem našel něco co jsem si z této knihy mohl odnést.

11.10.2014 2 z 5

Pojďte se smát Pojďte se smát Josef Fousek

Smích léčí :)

04.08.2014 5 z 5

Hodina mrtvých očí Hodina mrtvých očí Harry Thürk

Chvalitebná kniha :) pohled na pozdní fázi druhé světové války očima několika německých průzkumníků. Jen mi trochu vadilo, že ruští vojáci jsou lehce idealizováni :)

09.12.2013 4 z 5

Lvíče Lvíče Josef Škvorecký

Pomalejší rozjezd, ale závěr a rozuzlení přihodilo jednu hvězdičku na misky vah :)

30.11.2013 4 z 5

Dexter v hlavní roli / Delikátní Dexter / Dvojí Dexter Dexter v hlavní roli / Delikátní Dexter / Dvojí Dexter Jeff Lindsay (p)

Co se stane když Dextera někdo uvidí při hraní? A co když se potom z Dextera stane lovná zvěř? A co když přitom bude zcela lidsky cítit? ...

13.09.2013 4 z 5

Vrátíme se pro květiny Vrátíme se pro květiny Jean Laffitte

Trochu dobrodružné a trochu nuda. Kniha rozdělena na tři části. Děj spojený s útokem, pak koncentrák a co bylo po válce. Bez propagandy by byla kniha o trochu lepší

11.01.2022 3 z 5