kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Na tejto knihe mi vadilo často použivané vety o zastaveni srdca a kde nechali annu pri konci ale inak dosť čtivá kniha pri ktorej som sa nenudil

16.03.2015 4 z 5

Nymfomanky z Rocky Flats Nymfomanky z Rocky Flats Mario Acevedo

knižka za par eur ma moc nezaujala škoda času a penazí

11.02.2015 2 z 5

Let za zvláštního názoru Let za zvláštního názoru * antologie

celkom zaujimavé bulharské poviedky

21.01.2015 3 z 5

Žít se stresem, to je kumšt Žít se stresem, to je kumšt Ota Gregor

no coment

13.01.2015 2 z 5

V moři jsou krokodýli V moři jsou krokodýli Fabio Geda

táto kniha ma trošku sklamala čakal som od nej viac

04.01.2015 3 z 5

Čas diabla Čas diabla Ed Kelleher

troška viac som čakal od tejto knihy ale čítať sa dala za 3 body akurát

08.12.2014 3 z 5

Život v tahu aneb Třicet roků rocku Život v tahu aneb Třicet roků rocku Vojtěch Lindaur

Túto knihu som si úpil v 90 roku ked vyšla ale až teraz som ju prečital čakal som viac že tam bude o metalovych a rockovych kapelách ale absolutne nič tak že velké sklamanie

29.11.2014 2 z 5

Zrada aneb krize v katolické církvi Zrada aneb krize v katolické církvi Matt Carroll

Já som vždy vedel že su to kur-y ale že ich je až tak moc to som nemal ani páru hrajú sa na božich poslov ale od toho majú sakramensky daleko. A to je len v tejto knihe spomenuty v podstate len Bostonská arcidieceza tak potom kolko ich musí byť na celom svete..Treba zrušiť cirkev a falošnu vieru k niečomu čo neni s nebolo lebo aj tak to nepomáha každy by mal veriť len a len v seba samom

19.11.2014 4 z 5

Lode odchádzajú na úsvite Lode odchádzajú na úsvite Jevgenij Nosov

Dosť nezaživné čitaní ešte že to malo málo strán tak som to prečítal celé

09.11.2014 2 z 5

Tady končí každý špás Tady končí každý špás Alexandr Valentinovič Sileckij

velmi slabe poviedky malo to byt smiesne ale ani ray som sa nezasmial dost som sklamany
s tejro knihy

02.11.2014 1 z 5

Desivá symetria Desivá symetria Audrey Niffenegger

vyborná kniha dobry dej len troška viac napatia som čakal

27.10.2014 4 z 5

Cesta slávy Cesta slávy Jeffrey Archer

kniha lahko a dobre sa čitala

12.10.2014 5 z 5

21.12. - Kletba jaguářího krále 21.12. - Kletba jaguářího krále Dustin Thomason

kniha nebola zlá dala sa čítať len trošku ma sklamal ten konec bol taky nemasny neslany za to dávam len 3 body

28.09.2014 3 z 5

Con amore Con amore Krystyna Berwińska

tato kniha nebola pre mna zaujimava

16.09.2014 2 z 5

Očista Očista Sofi Oksanen

velmi zajimavá knižka trošku perverzná trošku krutá a hlabne ťažka vadili mi tie časové skoky tam som sa trochu stracal

01.09.2014 4 z 5

Záhady starej Európy Záhady starej Európy Erich von Däniken

danikenovská klasika pisáná ako román ktory v podstate sa nedokončil...........a čo sa týka hore napisaného obsahu je zlý lebo ja som čítal o inom

22.08.2014 4 z 5

Hluboké rány Hluboké rány Nele Neuhaus

kniha dobrá len stracal som sa v deji strašne vela postáv,Dej bol dosť naťahnuty podla mna to mohlo mať aj o par strán menej

16.08.2014 4 z 5

Špiritizmus či parapsychológia Špiritizmus či parapsychológia Alexander Spesz

stále táto kniha v podstate nič nedokazala objasniť na 100 percent

30.07.2014 2 z 5

Biologie trochu jinak Biologie trochu jinak Roland Glaser

citujem z knihy .....Avšak neni to nebezpečí že táto specializace zrodí nakonec obrovskeho idiota? cloveka který ve stále zužujucim se oboru ví stále více až konečne ví všechno o ničom......... dufam že ste pochopili moj komentar ku knihe

16.07.2014 1 z 5

Paprsky smrti inženýra Garina Paprsky smrti inženýra Garina Alexej Nikolajevič Tolstoj

kniha ma nezaujala tak že no comment

10.07.2014 2 z 5