KalinkaPavli KalinkaPavli komentáře u knih

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Čekala jsem víc. Jako první jsem četla knížku Za zavřenými dveřmi a proto jsem tady čekala více napětí. Po dvou třetinách sice příběh celkem graduje, ale na prvotinu autorky to za mě nemá.

06.06.2018

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Hrozný naprosto hrozný. Nic tak předvídatelného jsem dlouho nečetla. Od půlky knihy je jasné, co se Jamesovi stalo. Konec dává příslib, že bude pokračování. Tak uvidíme, jestli se autorka dostane o třídu vejš.

16.10.2018

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Dočtěno. Ještě stále, ale myšlenakama v ději. Je praavda, že některé otázky jsou nevyřčené i po zaklapnutí knihy, ale i tak za mě super. Velmi poutavě děleno na přítomnost a minulost. Ikdyž chvílemi, chcete přeskočit a číst jen jednu dějovou linku. Za mě tři hvězdy.

30.12.2017 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Musím říct, že mě hodně příběh hodně chytil. Až tak, že jsem třeba četla na netu zprávy a divila jsem se, že nejsou informace o další mrtvole :))) Takže když jsem nečetla, stále jsem byla myšlenkami s Wolfem. Když si člověk vezme, že to nejmorbidnější tedy, že je sešita mrtvola ze šesti těl, tak to zase tak drsné není. Už aby bylo pokračování

30.12.2017 5 z 5