Kalima206 Kalima206 komentáře u knih

Zrádná věrnost Zrádná věrnost Nora Roberts

Zajímavý příběh a pro ty, co milují koně to musí být tutovka :)

02.08.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Musím říct, že to byla opravdu krásná kniha.. ale stačilo mi to jednou.. hodně silný příběh, dostalo mě to. Furt sem tak nějak doufala, ale na druhou stranu Willa chápu a nemohla bych mu to vyčítat.. Na druhou stranu mi bylo hodně líto Lou, protože city se prostě nedají ovládat :(
Určitě zamýšlím nad další knihou od této autorky, ale až za čas, teď musím rozdýchat tohle :D

25.07.2015 5 z 5

Andělé noci Andělé noci Lenka Lanczová

Příjemná letní táborovka :-) přečetla jsem ji na jeden zátah. KLASIKA, doporučuji

11.07.2015 5 z 5

Aféra ve velkém stylu Aféra ve velkém stylu Emma Darcy

Příjemná, romantická oddechovka. Pro mě teda trošku nepravděpodobná a přeslazená, ale na léto ideální :-)

11.07.2015 4 z 5

V jeho moci V jeho moci Kay Thorpe

Krásná, romantická knížka, ideální na letní večer :)

14.06.2015 5 z 5

Kouzelná cesta Kouzelná cesta Kristin Hannah

Mě osobně to hodně připomíná Poklad od Karla Jaromíra Erbena.
Trošku očekávatelný příběh, ale četlo se mi to dobře a ráda sem se k tomu vracela :)

17.05.2015 3 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Thomas Harris opět nezklamal! Knihu sem četla jedním dechem. Vždycky mě dostane, jak to tento spisovatel dokáže všechno tak dokonale vymyslet, že to do sebe krásně zapadá. Můžu jen DOPORUČIT :)

01.05.2015 5 z 5

Úplná prázdnota Úplná prázdnota Iveta Vochalová

Musím říct, že tato kniha mě opravdu dostala... Četla sem ji jedním dechem.. Mě osobně se Memento moc nelíbilo, nedočetla sem ho.
Tento příběh mi přišel daleko osobitější, upřímnější a tak nějak opravdovější. Ty, které zajímá drogová problematika by tato kniha mohla nadchnout. DOPORUČUJI

18.04.2015 5 z 5

Na vlastní kůži Na vlastní kůži Kate Holden

Mě se kniha hodně líbila. Byla upřímná a četla sem ji jedním dechem. Mám ráda knihy s touto tématikou. DOPORUČUJI :)

06.04.2015 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Tento díl nebyl špatný, ale upřímně řečeno mě bavil ze všech nejméně. Konec mi přišel hodně uspěchaný. Nevím no, čekala sem víc.

15.02.2015 3 z 5

Láska dohodou Láska dohodou Lori Foster

Moc krásná knížka, která určitě stojí za přečtení. Četla sem ji jedním dechem a všem ji vřele DOPORUČUJI

07.02.2015 5 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Strhující příběh. Nečekané rozuzlení a nakonec i nějaká ta romantika. Kniha se mi četla dobře, ráda sem se k ní vracela. Nečekejte ale žádnou přeslazenou, červenou knihovnu :)

10.01.2015 5 z 5