Kaleigh Kaleigh komentáře u knih

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Taková variace na Stmívání, holka s nízkým sebevědomím a kluk lamač dívčích srdcí, který s žádnou místní holkou nechodí a bác, ti dva jsou si souzeni. Takže asi tak. Dávám průměrné hodnocení, i když se to vážně nečetlo špatně, něco tomu chybělo.

31.12.2017 3 z 5

Panoptikum hříšných lidí Panoptikum hříšných lidí Jiří Marek (p)

Napsáné jazykem, který pohladí na duši a čte se jedna báseň. Dobře napsaná kniha, člověk měl pocit jako by tam byl.

11.11.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nejdřív jsem tu knihu odložila. Co je někdy vychváleno až někam, většinou za nic nestojí. Když jsem se prokousala přes začátek, tak se to rozjelo. Zápletka klasická, ale podaná v novém kabátě. Příběh, který by se klidně mohl stát. Uvěřitelné. Však kdo vlastně doopravdy zná člověka po jehož boku žije? Nebo sousedy? Každý má svůj příběh a tady se to nakonec povedlo umně převést do knihy. Takže za mě žádné zklamání.

Jak být dospělá Jak být dospělá Emma McLaughlin

Kniha o tom, jak na prahu čtyřicítky se ocitnete zase na začátku. Rory si vzala za muže seriálovou hvězdu a pořídili si dvě roztomilé děti. To by ale nesměl její muž být sobecký a nevyzrálý blb. Najednou se ocitne sama, uprostřed velkého bytu v New Yorku. Aspoň děti a práce ji drží nad vodou. Časem se oklepe, získá zpět svou sebedůvěru a vrhne se do milostného života. Manžel se samozřejmě objeví a zcela otřese jejím životem. Ale Rory je silná holka a vypořádá se se vším :))

Podle mě oddychové čtení s příběhem, který má potenciál, ale něco to postrádá. Nevadí. Jako čtenářská jednohubka dobrý!

25.06.2018 3 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Dobrý příběh, vysoký potenciál. Děj se nevlekl, naopak ubíhal svižně a místy to bylo opravdu napínavé. Konec se může zdát uspěchaný, ale když si postavy daly 1+1 dohromady, tak už to šlo hodně rychle. Trošku mě rozladilo spíš to rozuzlení, kapku postrádalo logiku. Jinak jsem spokojená.

22.04.2018 3 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Něco shnilého se skrývá ve svatém městě. Za mě pecka!

Šibeniční vrch Šibeniční vrch Lois Duncan

Taková sonda do mikrosvěta jednoho malého městečka. Co všechno dokáží drby a pověrčivost. Doporučuji přečíst. Velmi čtivá jednohubka.