Kaky Kaky komentáře u knih

(SPOILER) Většinu času chci knihy číst jen jednou, protože nikdy nejsou tak dobré, teda až na pár výjmek. Výjmek na, které se nezapomíná. A tam řadím i Harry Potter. Nejradši bych se stala hlavním hrdinou a do toho to příběhu bych se nejradší přestěhovala. A tato příležitost se mi naskytla pomocí J. K. Rowling. Autorka příběh napsala tak neskutečně bylo to, tak výjmečné, plné napětí a emocí že se mi tomu nechtělo ani věřit. Příběh o mladém chlapci, který přežil jsem nikdy nepovažovala za tak zajímavý, aby stálo za to si ho přečíst, ale asi jsem se mílila a na tuto chybu měla přijít dřive. Chtěla bych tvrdit, že tento příběh mě provázel od mala a byl mím průvodcem sedm dlouhých let avšak to bych lhala. Byly to pouze dva měsíc, dva měsíce tak krásné jako bych každý den pila Felix felicis. Jediné dvě věci, které by se snad daly tomuto neskutečnému příběhu vytknout bylo časté zapomínání neviditelného pláště a umírání postav. To autorce budu navždy vyčítat, nevím jestli to brala jako spestření příběhu nebo jako nezbytnou oběť pro svět a hlavního hrdinu. Když to vypadalo že Harry našel konečně někoho koho by mohl považovat za někoho jako rodinu, autorka ho zabila. Sirius, Brumbál, Lupin, Fred,... a mnoho dalších kdo umřeli zbytečně, ale tím vás nebudu zatěžovat. Chci jen říct že, až na to nekonečné umírání a zapomínání neviditelného pláště stojí příbeh za to si ho přečíst a užít si ho tak jako já.

02.02.2021

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Kdo tuto knížku ještě nečetl, tak dělá velkou chybu.

30.04.2019 5 z 5

První První Kiera Cass

Tato knížka byla vyvrcholením celé trilogie. Celkově se mi moc líbila. Všechny díly byli moc čtivé. Doporučuju všem kdo má rád dystopické romany a YA knížky.

19.07.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tato knížka se mi moc líbila. Nikdy jsem si nemyslela, že by se mi takova romanťárna mohla líbit.

03.06.2018 5 z 5