Kakarinka Kakarinka komentáře u knih

Síla kreativní inteligence Síla kreativní inteligence Tony Buzan

Velice čtivá knížka. Bez zbytečného "vokecávání". Vše proloženo příklady ze života géniů lidské historie a zábavnými cvičeními.

02.02.2017 4 z 5

První pomoc První pomoc kolektiv autorů

Přehledná a čtivá publikace plná obrázků, odkazů a postupů bez zbytečného omílání.

01.02.2017 5 z 5

Malujeme a vybarvujeme ptáky Malujeme a vybarvujeme ptáky kolektiv autorů

Nádherná kniha složená ze starých precizních ilustrací a dobře vyvedených obrysů na vymalování. Doporučuju nejen ptáčkařům. :)

02.09.2016 5 z 5

Ekonomie - občanský a společenskovědní základ Ekonomie - občanský a společenskovědní základ Petra Navrátilová

Učebnice, ze které se dá učit, aniž byste umřeli nudou :-)

17.03.2016 5 z 5

Měsíční sonáta Měsíční sonáta František Kubka

Mrazive realny pribeh Pavly, dcery, nahradni dcery a sirotka. Doporucuju vsem - a hlavne tem, ktere zajima zivot lidi ve valce.

29.03.2015 5 z 5

Holky proti holkám Holky proti holkám Bonnie Burton

Fajn kniha, ale nic zvláštního, vlastně jsou to shrnuté zkušenosti mnoha lidí, základní psychologické poznatky... avšak doporučuji všem dospívajícím :-) protože v krizi si toho moc neuvědomujeme.

01.02.2015 4 z 5

Největší současní básníci Největší současní básníci Petr Kovář

Moje nejoblíbenější knížka poezie. Velmi inspirativní. Doporučuji :)

18.10.2014 5 z 5

Světlo vyhasnutí Světlo vyhasnutí O Se-jöng

Líbí se mi tento styl básní, moderně psané, ale i s prvky klasické korejské poezie.

09.03.2013 5 z 5

Deník 1938–1945 Deník 1938–1945 Helga Hošková-Weissová

Kniha, která vám zlepší pohled na současný svět. Máme se i přes všechny problémy dobře. Doporučuji

22.02.2013 5 z 5

Útěk a návrat Útěk a návrat Daria Třesohlavá

Úžasná kniha, ve které autorka popisuje vlastní zážitky a věci a situace, které jsou pro Evropany překvapivé, ale pro Číňany všední. Doporučuji.

12.02.2013 5 z 5

Clařina válka Clařina válka Clara Kramer

Velmi působivý příběh, po dlouhé době jsem se do nějaké knihy pořádně začetla. Doporučuji každému, nádherná kniha.

12.02.2013 5 z 5

Strážci paměti Strážci paměti M. J. Rose

Úchvatný příběh plný reality i nereality. Kniha se mi velmi líbila a můžu ji doporučit.

26.01.2013 4 z 5

Dóóóst dobrý mejdlo Dóóóst dobrý mejdlo Karen McCombie

Super knížka, zábavná a vtipná.

12.10.2011 5 z 5