Holky proti holkám

Holky proti holkám https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93943/holky-proti-holkam-93943.jpg 4 3 2

Určitě víš, jaké to je, když se k tobě kamarádka otočí zády. Většinu z nás někdo někdy pomlouval, ignoroval, otravoval, štval online. Někdo má dokonce zkušenost s vyhrožováním nebo napadením. Možná si taky přiznáš, když se do sebe upřímně zadíváš, že i ty někdy dokážeš být zlá. Proč se tak vlastně chováme? A co se s tím dá dělat? Přesně tyto otázky si klade Bonnie Burtonová v knížce Holky proti holkám. A hledá na ně odpovědi. Nechybí citace z filmů, výroky slavných umělkyň a sportovkyň, doporučené odkazy a kontakty. Titul Holky proti holkám by prostě neměl chybět v žádné knihovně sebevědomé, chytré a schopné mladé ženy. ... celý text

Mari00
01.11.2015 4 z 5

Podle mně je to lehce a jednoduše podaná kniha psychologie. Věci, kterých bychom si v krizové době nevšili, jsou zde velmi jasně řečeny a ukázány.

Kakarinka
01.02.2015 4 z 5

Fajn kniha, ale nic zvláštního, vlastně jsou to shrnuté zkušenosti mnoha lidí, základní psychologické poznatky... avšak doporučuji všem dospívajícím :-) protože v krizi si toho moc neuvědomujeme.

Autorovy knížky

Bonnie Burton
americká, 1972
2011  80%Holky proti holkám

Kniha Holky proti holkám je v