Kačka K273 Kačka K273 komentáře u knih

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Hele lidi... NEPIŠTE PROSÍM,CO SE V KNÍŽCE STALO . Chtěla jsem si jenom přečíst jestli je povedená a hned u 2. komentáře se dozvím ,co se stalo. A mám po překvapení :(

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Moc se mi všechny díly ŠKOLY NOCI líbily.Akorát mi v nich chybí to typický upírství-touha to krvi,nějaká ta vražda rukou Zoey například... nebo tak. Chce to víc... Ale jinak se mi fakt líbí,akorát,že si občas připadám jako mezi čarodějkama než upírama :)

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

A taky jsem zkoukla celé 4 série seriálu :D Jsem nedočkavá na 5. ,ale když čtu knížku připadám si jako v úplně jiným story,a tak radím,abyste neposuzovali seroš s knížkou :D Představte si jí jako něco úplně jinýho :D

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Ahoj... Když si tak pročítám komentáře říkám si,že to úplná blbost,ale přečetla jsem 13.díl a ten je boží... Uznávám,že nějaký díly jsou divný,ale pokud nepřekousnete divnou dvojiku a šestku nedostanete se nikdy k bezva čtyřce,devítce,jedenáctce dvanáctce a třináctce... Tak zatněte zuby... :D

Ohrožení Ohrožení Lisa Jane Smith

Po přečtení všech 13 dílů se mi tenhle zdál asi nejlepší :D Taky mě dostal epilog :D A těším se na pokračování.... 14. díl má vyjít v říjnu tohohle roku :D