Kabeling Kabeling komentáře u knih

Proti všem Proti všem Julie Kagawa

wow, páni, cože? Ani nevím jak se k tomu vyjádřit byla jsem úplně pohlcena do děje, ale mám jednu výtku : citový trojúhelník - je skoro v každé knížce. ALE TEN KONEC vše vynahradil. DOSLOVA VŠE.

10.07.2019

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Jak tady všichni ví, knihy jsou lepší než filmy, a proto chci dát jednu radu těm, kdo se rozhodli si přečíst knihu. První si přečtěte knihu a pak se podívejte na film a můžete porovnat. Pro ty, kteří už je pozdě (viděli film) radím přečíst jsi celou knížku až do konce. Stojí to za to.

12.12.2018 4 z 5

První První Kiera Cass

Tyhle knihy od Kiera Cass jsou naprosto úžasné. Asi všichni jsme věděli její konec, ale to autorka vynahradila akcí a vzrušením. Tutu knihu jsem měla přečtenou za jeden den. A lituji, že ta chvíli na konci netrvá o něco déle. A nebo ji nechat aby nikdy neskončila.

31.08.2018

Siréna Siréna Kiera Cass

Nemám slov. Tahle kniha je velmi krásná, když ji čtete s pochopením. Nadchla mne na tolik, že jsem nedělala nic jiného než jen četla. Oceňuji celý nápad se sirénou.

05.06.2018 5 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Přečetla jsem knihu za 3 dny. Byla úžasná. Je pěkné, že se ještě najdou lidi, kterým nevadí pouliční kočky.
Jsem ráda,že když Bob utekl, zase se našel a že se Autorovi daří lépe. Vím, jak je těžké postarat se o sebe a ještě o svého mazlíčka.

19.04.2018