justify justify komentáře u knih

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Mám prvních osm knih, první díl mě naprosto uchvátil a ani ty další nebyli špatné. Rozhodně se mi knihy líbily víc než seriál, který se od knih liší. Ovšem potom už jsem měla celé té Upírské ságy nějak dost a další četbu jsem odložila. Zatím jsem se nějak nedonutila k dalšímu čtení.

Milagros Milagros Delia Fiallo

No přiznám se, tato kniha patří k těm slabším co jsem četla.

Právo na lásku Právo na lásku Delia Fiallo

Kdysi jsem viděla telenovelu a lákalo mě, přečíst knihu. Nemohla jsem jí nikde sehnat a když se mi to poštěstilo, rozhodně jsem nelitovala.

Rosalinda Rosalinda Delia Fiallo

Rosalinda byla jedna z mých nejoblíbenějších telenovel a i kniha stojí za přečtení.

Kasandra 2 Kasandra 2 Delia Fiallo

Poutavé a zajímavé čtení, ráda jsem si knihu znovu přečetla.

Kasandra 1 Kasandra 1 Delia Fiallo

I po letech stále pěkné počtení.

Vypůjčené životy Vypůjčené životy Francisco P. Pajaro

Ráda jsem si znovu připomněla příběh krásné Fernandy a vzhledem k tomu, že už si nepamatuju jak přesně to v seriálu bylo, se mi kniha moc líbila. Jen škoda že nikde není k sehnání druhý díl:-(

Vypůjčené životy II Vypůjčené životy II Francisco P. Pajaro

První díl mám ale druhý nemůžu nikde sehnat:-(

Esmeralda Esmeralda Delia Fiallo

Svého času se mi tento příběh líbil ale dnes už mi kniha leží na poličce jen jako vzpomínka na slavný seriál. Navíc oproti seriálu byla hodně osekaná a vadilo mi, že některé důležité momenty autorka vynechala a místo toho se tam zbytečně rozepisovala o nepodstatných věcech.

Jak rozchodit rozchod Jak rozchodit rozchod Chris Manby

Tato kniha mi pomohla přežít první týdny po rozchodu. Nejdřív jsem jí sice považovala za nudnou - většinou takové knihy nečtu, ale potom mě velmi pobavilo, jak se hlavní postava ponižovala a dolézala za bývalým. I proto jsem si řekla, tak takhle tedy ne!

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Hrozný a to jak se zachovala její matka... to snad ani nebudu komentovat.

28.04.2014

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

No hloupá byla hned několikrát. Dětství strávené ve výchovných ústavech, kamarádství s prostitutkou, flákání se po barech, nedokončená škola, jela na hory s cizími lidmi i když jí rodiče varovali, následně i přes to co se stalo na horách šla s nimi na schůzku a dobrovolně s nimi jela do jejich domů, pak na patnáct měsíců zmizí, uplete si děcko se známostí na jednu noc, a jako třešinku na dortu si vezme domů agresivního feťáka. No ti prarodiče aby měli svatozář.

Oběť Oběť Martine Ayotte

Smutný a napínavý. I kdyžasi od poloviny je to spíš o tom, jak se autorka psychicky vyrovnává s tím co prožila než o otci a soudu s ním, to je tam jaksi posunuto do pozadí.

06.04.2014 5 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Kniha je potavě napsaná a přes to, že jsem jí nejdřív číst nechtěla, tak mě nakonec zaujala. Ale autorky mi líto není, má co chtěla, byla naivní a možností vrátit se domů měla až dost. Že jich bevyužila aspoň kvůli dětem, je její hloupost. A ten její boj proti obřízce? Nevím mě to přijde dost přitažený za vlasy když si pomyslím, že ona sama dala své dcery obřezat. Podle mě to autorka nemá moc v hlavě v pořádku ale jsem ráda kvůli dětem že to s ní nakonec dobře dopadlo. Děti a její rodiče, těch jediných mi bylo v celém příběhu líto. Doplatili na autorčinu hloupost a naivitu. Jak si může brát po týdnu cizince navíc Egypťana kterého neznala? Co čekala? Může být ráda že žije.

06.04.2014