JulaJ JulaJ komentáře u knih

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Kniha se mi líbila hodně! Namixovaná romantika s napětím mě bavila a hlavně se mi líbí, že hrdinové nejsou černí nebo bílí,že třeba Sára má taky své chyby jako každý z nás a postavy jsou dobře propracované, každá je svá. Nenudila jsem se ani chvilku a vraha jsem sice tipovala, ale pořád jsem váhala a měnila tip :-)

12.10.2015 5 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

Fakt skvělá kniha, psaná lehkým stylem, četla se sama. Napětí i romantika, žádný slaďák ale taky ne suché vyšetřování zločinu, pěkně sladěné. Harasimová opět nezklamala! Byla jsem i na křtu a slyšela tam úryvek v podání Ladislava Freje a umím si představit i audioknihu.

Doporučuji.

11.10.2015 5 z 5

Pouta z pavučin Pouta z pavučin Markéta Harasimová

Na knihu jsem se těšila a nezklamala mě. Děj plyne rychle a nenudí, pořád se něco děje. Není to typická detektivka, ale detektivní zápletka je poutavá a ten konec jsem nečekala. Kniha se mi líbila hodně, takže doporučuju.

20.03.2016

Skandál Skandál Sandra Brown

Skvělá kniha, emoce, napětí, láska, násilí, prostě takový správně namixovaný thiller s dobrým koncem. DOporučuji a určiě se ke knize vrátím!

12.10.2015

Milovat Milovat Danielle Steel

Kniha se mi líbila, typická Steelová :-) čte se lehce a dobře.

11.10.2015

Proč muži lžou a ženy pláčou Proč muži lžou a ženy pláčou Allan Pease

Tahle je moje oblíbená. Zvlášť obrázek, kdy muž hledá v lednici máslo (kterého je tam asi dvacet balení) a tvrdí, že doma nemají máslo! Jako bych viděla toho svého :-)

17.09.2015

O ženách a o lásce O ženách a o lásce Edith Holá

Velmi zvláštní kniha. Nejdříve jsem se do ní nemohla včíst, pak mě to začalo bavit, a nakonec jsem měla zase rozporuplné pocity.

12.10.2015

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Kniha se mi líbia hodně, jako teenagerka jsem četla hodně Lanczovou a teď ji čte má náctiletá dcera :-) Pěkný styl, k "Radce" bych se klidně vrátila i teď v dospělosti.

17.09.2015