Joutsen Joutsen komentáře u knih

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Mně se to líbilo, dost. Tenhle styl mám ráda a nelituji výběru naslepo. Jen u mě trochu škoda otevřeného konce, to mě dokáže lehce zklamat, ale tak budu se těšit na další díl, který se úplně nabízí :-)

02.05.2022 5 z 5

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

Zajímavé ... člověk jen vzdáleně tuší, co zvěrstev se dokáže ve světě dít. Zvlášť, když jsou v tom zapleteny i děti. Dalo mi to podnět mrknout na Magdaleniny prádelny obecně, není občas špatné si rozšířit obzory.

07.10.2021 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Klára Janečková

Hledala jsem oddechovku a tento účel kniha splnila. Četla se mi líp než jiné knížky této autorky díky lehce vychytanějšímu způsobu psaní, který mi dříve vadil, zde už to bylo lepší.

07.10.2021 4 z 5

Srdce v písku Srdce v písku Klára Janečková

Hned na začátku knihy mi došlo, co mě na kdysi čtené knize této autorky tak iritovalo, a to velmi jednoduchý způsob psaní a označování osob jménem a příjmením (až se to jednou podařilo i poplést). Jako by to byla autorčina prvotina, kterou si vydala sama ... Stěží jsem díky tomu dočetla, i když příběh jako takový nebyl úplně nejhorší. Koupeno zároveň s další knihou Pád do tmy, kde už to bylo o poznání lepší, hurá.

07.10.2021 2 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Mně se knížka líbila moc. Svým způsobem odpočinková, pěkně psaná. Občas mi proběhla myšlenka, kdo z manželů je narušenější ... Chystám se pořídit i další od této autorky.

12.11.2020 5 z 5