jes09 jes09 komentáře u knih

Útěk Útěk Martina Mouseová

Tentokrát nechci hodnotit knihu počtem hvězd.
Při čtení jsem si myslela, že kniha je prvotina autorky. Přijde mi to celé zbrklé, místy až nereálné, ale přes to všechno jsem se u knihy nenudila. Mé hodnocení nemá vyznít negativně, spíše neutrálně.

06.03.2022

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Kniha je čtivá, ale.. děj odehárvající se téměr na jednom místě je někdy zbytečně dlouhý, linka lásky je opravdu tenká odehrávající se jen ,,pár" stránkách.

29.09.2021 3 z 5

Dvojitá kaple Dvojitá kaple Alena Wagnerová

Kniha nedokázala získat moji pozornost. Kniha mi přišla nezajímavá.

09.07.2021 2 z 5

Vomito negro Vomito negro Pavel Hak

Musím podotknout, že v první řadě jsem se musela ,,sžít" se stylem psaní autora. Poté mě příběh zaujal a téměř až do konce - resp. bych řekla: příběh mě zaujal na odpolední čtení k bazénu. Jen příběh nad kterým se člověk nezamýšlí a nic si nevezme.. Celkově bych hodnotila - dobrý..

23.06.2020 3 z 5

Ďasík a Ďáblík Ďasík a Ďáblík Ivona Březinová

Mě (nám) se kniha velmi líbila, letmo se dotýká historie a historických míst, které jsou pro každého dospělého známé, přitom nejsou kapitoly dlouhé, přesně tak akorát pro začínajícího čtenáře.

28.04.2020 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Hezké čtení - odpočinkové.. Člověk si udělá ,,lehký nástřel" toho, co by vás v dané zemi čekalo. Za celou dobu knihy jsem se nenudila, jen konec mi přišel ,,chudší". Rozhodně si přečtu následující díl.

10.01.2019 5 z 5