Útěk

Útěk https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415420/bmid_utek-oRt-415420.png 4 3 4

Napínavý příběh matky a dcery, které se vymaní z područí manžela a otce, despoty a náboženského fanatika. Ten se všemi způsoby snaží najít je a získat zpět. Zachází přitom daleko za hranici zákona. Příběh o silné náboženské víře, která se postupně mění ve fanatismus. Příběh o despotismu hraničícím s domácím násilím. Příběh o neustálém strachu a o obrovském odhodlání vyprostit se z deprimujícího způsobu života a začít žít úplně jinak.... celý text

jes09
06.03.2022

Tentokrát nechci hodnotit knihu počtem hvězd.
Při čtení jsem si myslela, že kniha je prvotina autorky. Přijde mi to celé zbrklé, místy až nereálné, ale přes to všechno jsem se u knihy nenudila. Mé hodnocení nemá vyznít negativně, spíše neutrálně.

KnihomolkaEva
20.01.2022 4 z 5

Kniha se četla dobře, ale autorka používala až moc vykřičníků a taky jsem našla pár chyb.

Jirikk
07.12.2019 3 z 5

Jednoduše napsany, akční, napínavý. Budete oběma hrdinkám držet palce. Četlo se to dobře

bookcase
03.09.2019 4 z 5

Zajímavý počin o psychickém násilí v rodině. Některé věci jsou možná trochu přitažené za vlasy a až moc akční, ale je to román, a kdo si chce číst o nebezpečí v pohodlí domova, ten si přijde na své.

domácí násilí

2017  80%Tamara