jaroslaf2941 jaroslaf2941 komentáře u knih

Sex není zadarmo Sex není zadarmo Chester Brown

Super kniha s poměrně vizionářským poselstvím. Děsil mě akorát hlavní představitel a jeho na všech stránkách (asi schválně nakreslený) neměnný výraz a chladné a analytické uvažování. Chester Brown je pravděpodobně trochu psychopat.

16.11.2018 4 z 5

Naposled Naposled Charles Burns

Poměrně znepokojivé čtení. Pokud jste se vymanili ze závislosti na lécích, tahle úzkostlivá, horrorová šaráda vám neudělá vůbec dobře. Sdělení jsem moc nepochopil a přišlo mi to značně zmatené.

16.09.2018 3 z 5

Fury: Mírotvůrce Fury: Mírotvůrce Garth Ennis

Téma druhé světové mě v kontextu Nicka Furyho bohužel vůbec nebavilo.

11.09.2018 2 z 5

Lobo: Univerzální gladiátoři Lobo: Univerzální gladiátoři Alan Grant

Slabota.

11.09.2018 1 z 5

Lobo: Incident na pánských záchodcích a další příběhy Lobo: Incident na pánských záchodcích a další příběhy Alan Grant

Některé příběhy Loba jsou slabší a toto je jeden z nich. Potěšilo familiérní oslovování ochočeného superhrdiny Goldstara překřtěného na "Pyču," nepotěšila ovšem infantilní kresba.

11.09.2018 2 z 5

MY3 MY3 Grant Morrison

z nějakého důvodu nezaujalo.

15.12.2015 2 z 5

Punisher: Na začátku Punisher: Na začátku Garth Ennis

Krásně politicky nekorektní. Zíral jsem s otevřenou pusou, když jsem viděl kam se až Punisher vyšvihl. Toto opravdu NENÍ kniha pro děti. Viz policistka vidící Punisherovo běsnění:
"Proboha....viděls jak povraždil všechny ty lidi? Uplně jsem z toho zvlhla." .)

P.S: Punisher tu vypadá jako Clint Eastwood .) Co víc chtít .)

Punisher: Od kolébky do hrobu Punisher: Od kolébky do hrobu Garth Ennis

výborné uzavření výborné série. Punisher max jede zkrátka opravdu na MAX. O vulgarismy, erotiku a brutální, explicitní násilí tu opravdu není vůbec nouze.

Mrtvý nebo živý Mrtvý nebo živý Mark Millar

Toto jsem bohužel moc nepochopil. Jeden ze vzácných případů, kdy jsem se mnohem víc pobavil u filmového zpracování. (Wanted)

15.12.2015 2 z 5

Lobo versus Maska Lobo versus Maska Alan Grant

Spojte nejpříšernějšího mezigalaktického lovce odměn a jednu masku a vyjde vám ultimátní masakr, který zničí celý vesmír .) Vyrostl jsem na ní a je to jedna z knih, o kterou jsem kdesi přišel a dodnes toho lituji.... Moje první seznámení s komiksovou maskou .)

Top 10 – Kniha druhá Top 10 – Kniha druhá Alan Moore

Za mě trošilinku slabší než první díl. Méně narážek, slabší dějové linie, ale i tak si Top 10 stále drží svou úroveň .) "Válka mezi supermyšma a kocourama vyeskalovala do tajného crossoveru v paralelní realitě! A to mi ti hajzlové dělají pořád!" :)

15.12.2015 4 z 5

Top 10 - Smax Top 10 - Smax Alan Moore

geniální rozšíření geniálního světa Top 10 .) Tolik popkulturních odkazů a narážek se v jednom komiksu jen tak nevidí .) Přál bych si aby Smax a top 10 měli více dílů .)