Lobo: Incident na pánských záchodcích a další příběhy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Potřebujete někoho, kdo by vám přinesl ty správné hodnoty? Máte štěstí, je tu Lobo se svou novou knihou Incident na pánských záchodcích! Ano, už podle názvu je jasné, že půjde o vysoké umění plné ušlechtilých ideálů a záchodových mís. Dojde na ochranu zábavního parku, setkání u pisoárů, motorkářské závody, jízdu vesmírným taxíkem, rvačku s přerostlými brouky... a dokonce i na oslavu Lobových narozenin! A samozřejmě, pokaždé to skončí masakrem! Jak také jinak, když tu řádí Velkej šéf!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354221/lobo-incident-na-panskych-zachodcic-zdP-354221.jpg 433
Série

Lobo 10.

Žánr
Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Lobo: Incident na pánských záchodcích a další příběhy

Přidat komentář
3DD!3
15.01.2020

Učebnice sprostých vtipů a násilných provokací. Dokonalý překlad z Loba dělá opět lahůdku pro fajnšmekry. Oslava narozenin, motorkáři i příhoda o přeladění rádia jsou klenoty, které si rád dám znovu. Lobo je Šéf!

Lenka.Vílka
16.11.2018

("I don't give a mother fuck, Keep talkin' that shit, I don't give a mother fuck, What you think about me and mine, I don't give a mother fuck, You're wasting your fuckin' time." ... I don't give a mother fuck - Deez Nuts)

Až na pár výmolů, jízda jako podle učebnice. Víc u jednotlivých povídek.


jaroslaf2941
11.09.2018

Některé příběhy Loba jsou slabší a toto je jeden z nich. Potěšilo familiérní oslovování ochočeného superhrdiny Goldstara překřtěného na "Pyču," nepotěšila ovšem infantilní kresba.

Disease
15.01.2018

Po nějaké době kompletně premiérový book s kvalitními kraťasy.

martinstefko
09.10.2017

Jestli máte Loba rádi, kniha "Lobo: Incident na pánských záchodcích a další příběhy" vás nezklame, naopak přidá ještě několik dalších drsných lobáckých zářezů.

Nevimm
12.09.2017

Lobák je Lobák