Janinajel Janinajel komentáře u knih

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Kniha byla klasická Zapata ač trošku oproti jinym jejich knihach slabsi. To jaky knihy Zapata pise asi vsichni jeji ctenari uz vi , dloooooouho trva nez se hlavni postavy spolecne zapletou , ale tady ? Tady to bylo az nesnesitelny:( a to muzu rict , ze jsem jeji dila mela mezi top 5 . Tuto knihu jsem nekolikrat odlozila, precetla jinou a nasledne se vracela. Doufam , ze jeji dalsi kniha nabere uz zas trosku jine grady. Nemuzu rict , ze by pribeh byl zly a nebo osklivy , jen nekdy ceho je moc toho je prilis. Snad Zapata priste prekvapi

06.03.2024 3 z 5

Ve snu Ve snu Anne Pätzold

Je to takova ta kniha , která vás sice nevystřelí uplne z bot , ale je to krasne a hezkym zpusobem napsane. Takove dobre plynouci, nenasilne. Hlavni postavy jsou kazdy z naprosto jineho sveta , prozivaji si sve zivotni utrapy a spolecne se podporuji v tom si uvedomit urcite veci v jejich zivote.Kniha se cetla moc hezky , vazne se mi libila:) i kdyz prvni dil skoncil trosku jinak nez jsem cekala , tal se tesim na dalsi 2dily , kde se hlavni postavy budou znovu prolinat. Jako oddychovka super

06.03.2024 4 z 5

Někdo jako já Někdo jako já Estelle Maskame

(SPOILER) Tohle mě hodně bavilo . Mam rada autorky styl psaní , už její sérii DiMYLY jsem shltla na jeden dech , ale tam byla aspoň výhoda toho , ze všechny knihy už byli vydané ‍. Skončí to nejvic napínave a počkej si půl rok na další díl , tohle mě vždy dostane. Ale zpátky k dílu , moc krásný zápletky , je to takové nevinne. Líbí se mi , ze si Mila stojí za svým , je tvrdohlavá , poznává jiný život , než na jaký je zvyklá. Pak je tu Blake , kterými by propadla snad každá , je okouzlující , pozorný , pchranitelsky , má své velké sny za kterými si jde a oni dva spolu jako par jsou woooooooow , bohužel síla osudu , špatného načasování těmto dvoum opět nepřeje , ale dohledávala jsem si v AJ o čem bude třetí díl a jako máme se na co těšit , sice to potrvá než se znovu shledaji , ale věřím , ze vše dopadne tak jak má a tyhle dva milousi už bez sebe nezůstanou .

20.02.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Na jeden zátah
Knihy od téhle autorky nejsou nikdy zklamání . Některé jsou slabší malinko , ale tahle me zas dostala celá svým jedinečným příběhem o odplatě a lásce . Příběh má hlavu a patu i když je dej od začátku tak trochu předvídatelný. Krásné zápletky , kdy oba hlavní hrdinové si prochází složitými životními zkouškami . Je tam vše , od lásky , zrady , nevědomosti , odhodláni , nápravě , obětování , odpuštění … je to klasickej dojak , ale krasnej taková oddychovka na večery za me doporučuji

26.01.2023 5 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

Kniha byla takova pěkná oddychovka . Četla se moc hezky , stejně jako první díl . I když byl dej tak trosku předvídatelný , nebyla nudná . Těším se na další knihy od této autorky

05.01.2023 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Pardon , ale tohle bylo opravdu velmi hrozné ‍ . Skvělý nápad na děj ( asi tak jediné + ) , ale to jakou to mělo rychlost děje , styl psaní byla taky katastrofa , od knižní spisovatelky bych očekávala trosku víc . Prislo mi to jako by to psala nějaká mladá začínající spisovatelka z Wattpad . První přečtena kniha od teto autorky a myslím , ze bohužel i poslední ‍ tohle se opravdu moc nepovedlo , nápad to byl dobrý , ale to je tak jediné.

19.03.2022 odpad!

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Kniha se mi velmi líbila , byla trosku jiná než ostatní , ale i tak mě příběh vzal . Bylo tam hodně momentu kdy jsem měla na krajicku , promyšlený příběh hodně citove založeny. Mohlo tam být více romantických chvilek .

29.05.2021