jane4229 jane4229 komentáře u knih

Fáma Fáma Lesley Kara

Tahle se mi vážně líbila, dobře psaná, nikde se to nezadrhává. Postav tam není zbytečně mnoho a jsou dobře popsané.
Je to knížka, u které hodně přemýšlíte, co, kdo, jak, proč? A brzy si tipnete, kdo to asi je.
Už od půlky jsem si říkala, že by bylo zajímavé, kdyby to dopadlo takhle nějak. Líbí se mi, že tam píše myšlenky i ta "vražedkyně".

23.02.2020 4 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Jednotlivé případy jsou dobré, snad i trochu děsivé při představě, že by se to stalo vám, ale to okecávání okolo byl děs. Pořád dokola to samé a přeskakování podle toho, jak si Sarchie vzpomněl najednou na jiný případ, to taky dost narušuje. Tentokrát musím říct, že se mi film líbil víc, i když toho moc s knihou společného nemá.

21.05.2018 3 z 5

Dubánci - příběhy jednoho roku Dubánci - příběhy jednoho roku Leona Šťastná

Nádherná a originální dětská kniha s hezkými příběhy a krásnými fotkami Dubánků.

09.06.2017 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Z knížky byly úplně nadšené mé kolegyně, tak jsem se na ní také těšila. Ale za mne tedy zklamání, nebavilo mně přeskakování v čase a přišla mi dost průhledná. Příběh není špatný, ale patrně čtením severských detektivek a sledováním kriminálek už mě jen tak něco nepřekvapí.

27.05.2017 3 z 5