Dubánci - příběhy jednoho roku

Dubánci - příběhy jednoho roku

Dubánci skutečně existují! Jak jinak si vysvětlíte, že právě držíte v ruce knihu plnou jejich příběhů, které nám sami vyprávěli? Když se s námi seznámili a překonali ostych, rozpovídali se o svém životě a o zážitcích, o kterých vy, když kolem dubů procházíte, nemáte ani ponětí. Nadšeně popisovali, jak se skamarádili s vodníkem Mníkem z rybníka Raubířníka, jak cestovali do Dubrovníku a potkali Poseidona nebo jak pomohli strašidlu Jakubovi, drakovi Kaštounovi či jelenu Poldovi. Dubánci totiž vždy vymyslí neobvyklý způsob řešení na všechny trampoty – svým typickým, legračním způsobem a s přátelským srdcem na dlani. A vy máte nyní možnost prožít si to s nimi. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/334280/dubanci-pribehy-jednoho-roku-NQy-334280.jpg 55
Pohádky
Vydáno:, Computer Press (CPress)

angelak

Nádherná knížka - krásné obrázky - četli jsme pohádku se synem a moc se nám libila

Márinka

Skvělá kniha nejen pro děti od 4 let. Více v recenzi: http://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/nezapomente-na-zachudek-8212

jane4229

Nádherná a originální dětská kniha s hezkými příběhy a krásnými fotkami Dubánků.