Jane1977 Jane1977 komentáře u knih

Intimní zóna Intimní zóna Václav Matějka

Děkuji knihovně Smíchov za tuto knihu v sekci „doporučujeme“ Nic jsem od pana Matějky nikdy nečetla a tohle byla naprostá pecka. Nechci vypisovat víc, abych nenarušila dalším čtenářům zážitek, ale fakt stojí za to!

05.04.2024 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Po Haně pro mě druhá nej od Aleny Mornštajnové, škoda těch spoilerů kvůli kauze s Toy Box, ale i když jsem věděla o čem bude, tak styl jak je napsaná vás chytne a nenechá od knihy odejít.

24.05.2023 5 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Na knihu jsem narazila náhodou v nějakém článku a zaujala mě. To bylo dobře, protože je skvělá, takhle bych si představovala důchod! Povedené, čtivé, zábavné i dojemné.

10.05.2022 5 z 5

Cesta do blikajícího pekla Cesta do blikajícího pekla Šárka Andrlová

Prvotina blogerky Šárky Medkové vás vtáhne a nepustí, stejně jako hrdinku románu hrací automaty. Syrově popisuje, jak rychle se z bankovní úřednice, matky, manželky stane gamblerka, která nemyslí na nic jiného, než kdy bude moc být v herně a hlavně, kde sežene na hraní peníze, které v automatech mizí závratnou rychlostí. Hodně návyková kniha.

31.01.2022 5 z 5

Návrat do Valbone Návrat do Valbone Josef Habas Urban (p)

Pokud knihu vezmu čistě jako román, tak velice čtivé, napínavé... Ale nesmím nad tím přemýšlet jako že by to měla být literatura faktu, byť převedena do beletrie, tam bych měla spoustu výhrad nad objektivitou.

24.01.2022 3 z 5

Co je ti do toho Co je ti do toho Hana Lundiaková

Wow, tak tohle mě dostalo. První kniha od pro mě doposud neznámé autorky a už jdu na další.

04.01.2022 4 z 5