jana5868 jana5868 komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

Poslouchala jsem jako audioknihu. Napínavý příběh u kterého jsem bez hnutí seděla pod dekou a napjatě poslouchala.

27.09.2022 4 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Eragonuv příběh ztratil jiskru, NIC se tam neděje, nevím, jestli doposlouchám. zbytečné popisy každé nové kytky ve dvou jazycích, řešení úcty a pokory, ale moc to nedává smysl. Rozjela se Roranova linka, ta jediná mě u knihy drží. PS: omlouvám se Stephenu Kingovi, když jsem o něm tvrdila, že je příliš popisný. Tohle je příliš popisné.

27.09.2022 2 z 5

Wim Hof: Cesta Ledového muže Wim Hof: Cesta Ledového muže Wim Hof

Knihu jsem dostala. Otužování mě zajímá, ale asi ji ani nedočtu. Pár informací obalených chvalozpěvy. Jak kdyby to psal textař teleshopingu. Wim Hof a jeho technika - zajímavé, kniha bohužel nikoli.

27.01.2022 1 z 5

Hon na lovce Hon na lovce George R. R. Martin

Skvěle se četlo. Jednoduchý příběh, ale nijak mu to neubírá na zajímavosti. Dobře vykreslený svět.

26.01.2022 4 z 5

Jak voní tymián Jak voní tymián Marcel Pagnol

Srdcová záležitost. Když jsem ji před x lety četla prvně, uchvátila mě tak, že jsem se musela jet podívat, co na té Francii je :)
Čtení, které pohladí na duši.

26.01.2022 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

patří mezi top

26.01.2022 5 z 5

Maso a pomeranče Maso a pomeranče Věra Chase

Tato kniha se určitě nebude líbit každému, mě nadchla, i když některé pasáže jsou slabší. Je to ten typ vyprávění, který je tak divný, až je dobrý.

26.01.2022 4 z 5

Arabella z Marsu Arabella z Marsu David D. Levine

Začátek vypadal slibně, po sto stránkách průměrně, kniha končí jako totální brak. Hrdinka je tak vlezle úžasná, asi jako Pipi dlouhá punčocha. Přistihla jsem se, že během čtení se nad tím až šklebím :-D Palec dolů

22.08.2019 2 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Zbytečně zdlouhavé až otravné, poslední čtvrtina dobrá. Dočetla jsem jenom ze zvědavosti.

13.02.2019 2 z 5