jan1196 jan1196 komentáře u knih

Harry Potter: Filmová kouzla (druhé, doplněné vydání) Harry Potter: Filmová kouzla (druhé, doplněné vydání) Brian Sibley

Pěkný design opravdu jsem nevěděl že je i první vydání. Nejvíce mě na knize ohromily ty doplňky.

30.12.2014 5 z 5

Vox Vox Paul Stewart

Popravdě tohle byla moje první přečtena kronika světa kraje a o voxovi jsem si mysle že je to ten,na obalu.

30.12.2014

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Knihu jsem konečně dočetl opravdu jsem nikdy nepoznal tak čtivou knihu. Začátek pěknej vopruz ten úvod a někdy my vadily ty poznámky v závorce. Začátek té první úrovně se pěkně rozjížděl ale pak,čekal mnohem lepší věci. Ale na to kolik lidí tam přišlo o život vůbec jsem v sobě nepociťoval smutek na tom by měl autor zapracovat ale nemůžeme mu nic vyčítat když je to jeho první dílo. Pokud by mi tuto knihu nedal brač a k vánocům myslím si že bych ji nikdy nečet protože obalem mě vůbec nic neříkala (i jménem) a jak ostatní píší moc podrobností o nezajímavých věcech jinak doporučuju ..

30.12.2014 5 z 5

Velmi zajímavé hrozně se mi líbila ta filosofie o robinu hoodovy. Nemám ji bohužel ještě dočtenou

30.12.2014 4 z 5