Vox

V šesté části několikadílné řady se opět setkáváme s hrdinou Vránkem Baráčníkem. Ten padne do rukou otrokářů, dostane se do Voxova paláce a stane se součástí jeho intrik. Všemu dobrému ve Světakraji hrozí záhuba.

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40515/vox-40515.jpg 4.435

Kroniky Světakraje 6.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno · Mladá fronta

Vox

Kniha Vox

Nikol18
08.09.2016

Dlouho mi trvalo, než jsem se dostala k dalšímu dílu, hodně jsem z předešlých zapomněla, ale stačilo pár kapitol, abych se do toho zase dostala, nehledě na to, že mnoho kapitol vysvětlovalo události, které se staly od poslední velké bouře.
Kniha mě nadchla, na to, že moc tenhle styl fantasy, které tvoří svůj vlastní svět, nemusím, Paul Steward a Chris Riddley ho tak dokonale ztvárnili, že se k němu určitě budu vracet a mohu jen doufat, že někdy filmový průmysl se toho chytí a natočí to, i když to nebude jednoduché.
Za mě plný počet bodů.

jan1196
30.12.2014

Popravdě tohle byla moje první přečtena kronika světa kraje a o voxovi jsem si mysle že je to ten,na obalu.

Dašička
10.07.2014

Přečetla jsem všechny díly a musím říct, že všechny byly super. Nádherně ilustrovaná kniha, autor si dal práci a pojmenoval vtipně jak zvířata tak ovoce a zeleninu. Dějově na sebe nijak zvlášť nenavazují, takže se dají číst i napřeskáčku.

Autoři knihy

Paul Stewart