jakub1344 jakub1344 komentáře u knih

Vánice Vánice Flint Maxwell

Velmi kvalitni zacatek, bohuzel za cenu pres 300 kc bych ocekaval alespon roman jednou tak dlouhy. Nicmene dalsi dil si urcite koupim.

07.07.2022 5 z 5

Poslední den Poslední den William R. Forstchen

Zaver trilogie, mam rad knihy ci filmy, seriály s touto tematikou. Jedine co bych knize vytkl, az moc ji autor natahoval. Snad na kazde stránce ma hlavni hrdina nejaky flash back, vzpomínky, nostalgie, silny Amerikanismus. A rozuzleni cele série? Slabe! Cekal jsem velke finale a misto toho zbytecne natahovany dej a rychle zakonceni, kdy me konec vážně zklamal. Poprve co jsem nektere pasaze vyloženě preskakoval

06.12.2020 3 z 5

Ve jménu zítřka Ve jménu zítřka Thomas Blanc

Na český počin, super knížka, přečteno na jeden zátah! Těším se na druhý díl.

31.07.2020 4 z 5

Běžecký klub na konci světa Běžecký klub na konci světa Adrian J. Walker

Kniha nebyla špatná, ale mohla být o 1/3 kratší, na můj vkus moc popisků a více méně kliše, někam došli, tam špatní lidé, ty porazili, zas popošli, a nanovo... no myšlenka originální, děj nebyl špatný ale lépe by se četlo kdyby se o 1/3 pokrátila kniha.

31.07.2020 5 z 5

Hlídač Hlídač Peter Terrin

Zvláštní kniha, první třetinu knihy jsem čekal, že se začne něco dít a ono to bylo stále do kola, knihu jsem nakonec odložil, škoda, že autor neodhalil pozadí společnosti, ve které je příběh zasazen...

02.04.2019 1 z 5