ivzu77 ivzu77 komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Nebudu komentovat komentáře jiných, píši pouze svůj vlastní názor. Kniha mne NAPROSTO chytla. NIKDY jsem nepřečetla nic za 28 hodin včetně spánku a normální pracovní doby. Zamilovala jsem se do hlavních aktérů, svou představivost jsem ještě doplnila ihned o shlédnutý film a nemohla jsem přestat na vše vůbec myslet .... jsem nadšená a hned pokračuji dalšími díly.
Veroniko díky

30.07.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem si přečetla na základě doporučení a měla jsem z ní velice dobrý pocit ... smutný příběh plný lásky a hlavně sarkazmu z vážné nemoci lidstva. Plno zdravých lidí by se mělo zamyslet nad tím, jak si stále na něco stěžují a jsou nespokojení a pak bych jim jako povinnou četbu dala tuto knihu a čekala bych, zda pochopí to, že ti nemocní musí i se svým trápením žít dál všední dny a nikdo z nich si nikdy na nic nepostěžuje, naopak často přežívají právě z toho, že si dělají legraci sami ze sebe... a to chce tedy odvahu a sílu. Klobouk dolů!!!
Po přečtení knihy jsem shlédla film a to byla pouze taková pěkná tečka na závěr. Také se mi moc líbil.
RÁDA DOPORUČUJI

30.07.2014 4 z 5