iveta3689 iveta3689 komentáře u knih

Poslední dobrý muž Poslední dobrý muž A. J. Kazinski

Námět je dobrý. Ze začátku mě to i bavilo, ale tak od poloviny začal děj dost drhnout, bylo to takové rozvláčné a nudné. Dočetla jsem sice až do konce, ale spíš silou vůle než ze zvědavosti.

23.09.2016 3 z 5

Jarní mrtví Jarní mrtví Mons Kallentoft

Od detektivky čekám, že vtáhne do děje a nepustí až do konce. Tohle bylo neslané nemastné. Navíc nadrženost hlavní hrdinky byla trochu mimo, klidně si ji mohl autor nechat do jiné knihy.

04.08.2016 3 z 5

Pátá kolona Pátá kolona Robert Hofman

Strašná nuda. Čekala jsem něco napínavého, třeba špionážního, ale nedělo se vůbec nic. Je to taková situační tlachárna. Dočetla jsem ji jen proto, že má jen 150 stránek.

25.07.2016 2 z 5

Nikdy není pozdě Nikdy není pozdě Mary Higgins Clark

Nebavila mě. Ze začátku to vypadalo na slibný příběh, ale postupem času se vlastně nic nedělo. Příběh s únosem syna byla v knize naprosto navíc. A v hlavním příběhu mě nakonec ani nezajímalo, kdo že je vrah. Dočetla jsem jen silou vůle.

21.07.2016 2 z 5

Jestli chceš Jestli chceš Helle Helle (p)

Anotace mě hodně nalákala. Také běhám a nejvíc času po lese, takže mi téma bylo blízké. Bohužel tím to také skončilo. Všechno důležité je řečeno na obálce knížky, děj se nikam nehýbe. Naštěstí je knížka útlá, dočetla jsem ji, i když jsem se nudila.

16.06.2016 2 z 5

Kam se poděly děti Kam se poděly děti Mary Higgins Clark

Moje první setkání s autorkou a rozhodně ne poslední. Dobrá detektivka, velmi čtivá, uveřitelný děj. Konec je předvídatelný, ale neubírá to na atraktivitě.

16.06.2016 4 z 5

Neviditelný Neviditelný C. D. Payne

Vtipné, pobavilo, je to nenáročná oddychovka. Na léto k vodě určitě super. Škoda, že autor víc nerozvedl příběh v pasážích neviditelnosti. Hrdina toho zas tolik neprožil, určitě by se mohl dostat do více situací. Jen se celou knihu snažil "zbavit problému".

16.06.2016 4 z 5