IvanaaJ. IvanaaJ. komentáře u knih

Tajemství Tajemství Pavel Kohout

Další z knih od Pavla Kohouta, co jsem měla možnost přečíst, a na kterou jsem se těšila od doby, co jsem se dozvěděla, že má vyjít. Opět mě kniha vtáhla do děje a nemohla jsem přestat číst. Je pravdou, že jsem byla místy zmatená, ale po přečtení dalších stránek jsem se dovtípila. Líbilo se mi, že do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah, a sledování vrahových myšlenek a jeho dalšího jednání bylo to, co mě bavilo. Nevím, jestli komentáře někdo čte, nebo jestli i sám autor..ale osobně se přimlouvám za další pokračování Karla Koutného :-)

29.06.2023 5 z 5

Vražedkyně Vražedkyně Pavel Kohout

Upřímně, české autory jsem začala číst cca před rokem. O to víc mě překvapilo, že i český detektivní příběh mě tak vtáhne do děje, že jsem nemohla přestat číst. Překvapivé, svižné, čtivé! Je pravdou, že jsem se chvilku ztrácela, ale to mi neubralo ze skvělého dojmu, který na mě Vražedkyně zanechala. Rozhodně Pavla Kohouta nečtu naposledy. Chci víc!

08.02.2022 4 z 5

Les Bor Les Bor Pavel Kohout

Po Vražedkyni Les Bor. Upřímně, místy mi to přišlo zmatečné, ale nakonec pohodové čtení. Pavel Kohout mě baví. Za poslední dobu jsem četla například i Polednici od Jiřího Březiny. Les Bor se mi jednoznačně líbil víc. Škoda, že nebyl mysterióznější, ale nezklamalo mě to. Ráda si od tohoto autora přečtu cokoliv dalšího.

06.03.2022 4 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Oproti ostatních "klasických" knížek od Nesba velké zklamání. Některé příběhy až moc natahované. Sice čtivé, ale nezaujalo.

08.02.2022 1 z 5