iva2111 iva2111 komentáře u knih

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Knihy J. Fieldingové mám moc ráda a vždy se těším na to, až se kniha po pomalém rozjezdu rozjede tak, že ji nemohu odložit, dokud není dočtená. - Tady se nic takového nestalo a poprvé mě kniha od JF velice zklamala. Donutila jsem se ji dočíst, ale nikdy víc po ní nesáhnu. 6/7 knihy - nuda.

01.01.2019 1 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Myslela jsem, že předchozí díl (Zloba) už nic nepředčí, ale tuhle knihu jsem dočetla před třemi dny, a pořád mě to nutí se k ní se ve vzpomínkách vracet.

22.12.2018 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Mile oddechová kniha, která se četla příjemně; s lehce překvapivým, ale uvěřitelným závěrem.

27.10.2018 4 z 5

Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku 2 Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku 2 Marta Kondrová

Totéž, co první díl - babiččina prostá jídla, na které jsem dříve jen s láskou vzpomínala a díky téhle knize si je už mohu připravit sama.

21.10.2018 5 z 5

Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku 1 Kuchařka tradičních pokrmů na Slovácku 1 Ludmila Tarcalová

Příjemná kuchařka s recepty na jídla, která mě vracela do dětství - vařívala je moje babička. A protože babička už nežije a já si tedy od ní recepty nemůžu vyptat, jsem moc ráda, že jsem je našla tady. Možná mohla kniha obsahovat více fotografií...? Jinak je perfektní.

21.10.2018 5 z 5