Ibišekk Ibišekk komentáře u knih

Léto mezi řádky Léto mezi řádky Alena Štraubová

Knížka mě zaujala obalem, tak jsem si jí hned vzala. Mamka na mě sice koukala divným pohledem, ale to mi bylo jedno.
Hezky a rychle se to četlo, musela jsem nedobrovolně přestat číst, abych to nedokončila za jedno sezení. Postavy byly hezky propracované a popsané. Možná bych ocenila, kdyby kniha byla delší, ale i tak se mi to líbilo.
Strhávám ale jednu hvězdu za ten konec, který byl až moc pohádkově nereálný. Ale jinak doporučuji,

10.11.2023 4 z 5

Stehlík Stehlík Donna Tartt

Knížku jsem koupila po dokoukání filmu a můžu říct, že toto je opět situace, kdy je kniha o milion procent lepší než film. Není to asi pro každého, ale doporučuji.

10.11.2023 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Překvapivě se můj názor na tuhle knížku moc neshoduje s ostatními, protože hodnotím jenom 2 hvězdy.
Mám pocit, že by se mi to o hodně víc líbilo, kdyby to mělo tak o 100 stránek víc. Přišlo mi to strašně uspěchané a Kit s Danielem mi někdy přišli jako bezmozkové, kteří nevědí, co je smysluplná komunikace.
Po dočtení jsem si jen řekla 'meh' a dala jsem jí zpátky mezi ostatní knížky. Nic to na mě nezanechalo a já osobně nedoporučuji. Chápu ale, že se to spoustu lidem může líbit.

10.11.2023 3 z 5