Hrony13 Hrony13 komentáře u knih

Kouzelnice Kouzelnice Sebastien de Castell

Další díl, který mi nedopřál spánku. Napínavé a strhující jako předešlé dva díly. Autor na nic nečeká a jde se hned na věc. Závěr byl trochu smutnější, ale uvidíme, co nám kniha nabídne dále.

15.07.2021 5 z 5

Neronova pevnost Neronova pevnost Rick Riordan

Krásná tečka na závěr celé série a i světa Percyho Jacksona, ale kdo ví... třeba nás Rick něčím opět překvapí, každopádně si to nenechám ujít.

13.07.2021 5 z 5

Něco víc Něco víc Patrick Ness

Kniha u mě byla jako na horské dráze, místy jsem byl napjatý jak se to vyvrbí a místy mě to až skoro nudilo a četlo se mi to hodně pomalu. Ale v plném očekávání jsem to dočetl až do konce, který mě velmi zklamal, očekával jsem víc.
Taková lehce nadprůměrná kniha, za mě 3/5.

22.05.2021 3 z 5

Vyvolený Vyvolený Taran Matharu

Od knihy jsem si příliš nesliboval, ale musím říct, že mě to vcelku překvapilo. Souhlasím s předchozím komentářem, že mi vadily až moc vleklé popisné části a některé jsem i přeskakoval, jelikož jsem se nemohl dočkat závěru.
Samotný námět mi přijde zajímavý a jsem zvědav na další díly. Hodnotil bych to tak 7/10.

22.05.2021 4 z 5

Pan Pondělí Pan Pondělí Garth Nix

Ze začátku mě to moc nenadchlo, ale vše se změnilo příchodem Pana Pondělí. Poté už jsem nemohl přestat. Přečetl jsem i zbývající díly a závěr jsem opravdu nečekal.

28.06.2020 5 z 5