honza8366 honza8366 komentáře u knih

Léčíme si bolesti krční páteře sami Léčíme si bolesti krční páteře sami Robin McKenzie

Velmi stručné, ale přesto výborné shrnutí toho, co působí problémy s krční páteří. Druhá půle brožury je pak věnována několika velmi efektivních cviků pro léčení ale i prevenci bolesti.

17.02.2015

Správné držení těla - Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu Správné držení těla - Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu Richard Brennan

Trošku rozvláčná kniha o Alexandrově technice, avšak obsahuje cenná doporučení.

Léčíme si záda sami Léčíme si záda sami Robin McKenzie

Výborná knížka, obsahující několik velmi účinných cviků na prevenci proti bolesti zad.

Když dvanáctá hodina odbila Když dvanáctá hodina odbila Vladimír Pospíchal

Velmi chytlavé horory, i když konec se občas dá po chvilce čtení vytušit. Jazykový styl autora pěkně vtahuje do děje a podporuje imaginaci.

11.02.2015

Most přes řeku Kwai Most přes řeku Kwai Pierre Boulle

Mnoho lidi mi tuto knihu doporucovalo a mel jsem nejak v podvedomi, ze jde o velmi napinavy pribeh. Musim ale rici, ze pro me byla kniha tezkym zklamanim.
Vice jak polovinu knihy jsem se dost nudil. Navic se mi hrube nelibil rasismus, ktery uplne cisel skoro ze vseho, co ti dobri a sporadani anglicti vojaci rikali nebo si mysleli o jejich japonskych veznitelech.

02.01.2015 1 z 5

Horory na dobrou noc 3 Horory na dobrou noc 3 Anthony Horowitz

Skoda, ze ilustrace casto prozradi konec...

02.01.2015 4 z 5

Přesýpací strejda Přesýpací strejda Miloslav Švandrlík

Asi až na povídku Stříbrňáci, která mě na konci mile překvapila, se jedná o příběhy na můj vkus dosti slabé. Konec je předvídatelný po pár úvodních větách, napětí se moc nekoná a musím říci, že jsem už četl humorističtější "hororové" příběhy.

viz http://jankoweb.moxo.cz/blog/recenze/miloslav-svandrlik-presypaci-strejda/

02.01.2015 2 z 5

Divadlo krutosti Divadlo krutosti Terry Pratchett

"Cogito ergo kvok!" Kuřata snažící se přejít dálnici v Hollywoodu, to je snad nejgeniálnější povídka, kterou jsem kdy četl:-D

02.01.2015 5 z 5