Přesýpací strejda

Přesýpací strejda https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5136/bmid_presypaci-strejda-g1M-5136.jpg 4 16 5

Dracula série

Třicet „hororových“ povídek předního českého humoristy, ve kterých autor dokazuje, že mu není cizí žádný literární žánr. Miloslav Švandrlík je totiž neobyčejně vynalézavý také ve strašení a nahánění husí kůže a další sbírka jeho hororových povídek je toho důkazem. Bát se Švandrlíkem je čtenářským požitkem, který určitě nepřivede čtenáře k nočním můrám, ale pouze k příjemnému mrazení v zátylku. V této knize se lze bát i potěšit najednou – a jak jinak než s humorem!... celý text

vvikingg
03.06.2022 3 z 5

pro mě zatím neznámé povídky, které se neopakují jako v některých již knihách od autora, oddechové čtení , v knize mi chybí nezaměnitelné ilustrace od Neprakty (Wintera) na který jsem byl při četbě jeho knih zvyklý, ilustrace od J. Růžičková mě nenadchnuli

Kontryhelka
30.11.2020 5 z 5

Přesýpací strejda se mi líbil už podle názvu a nezklamal ani obsah.

honza8366
02.01.2015 2 z 5

Asi až na povídku Stříbrňáci, která mě na konci mile překvapila, se jedná o příběhy na můj vkus dosti slabé. Konec je předvídatelný po pár úvodních větách, napětí se moc nekoná a musím říci, že jsem už četl humorističtější "hororové" příběhy.

viz http://jankoweb.moxo.cz/blog/recenze/miloslav-svandrlik-presypaci-strejda/

mhd2009
25.04.2014

Dobře se to čte, jedním dechem... a hlavně ta rozuzlení a pointy!

Dandulka
18.09.2013 5 z 5

Sbírka vtipných satirických povídek s kapkou laskavého humoru páně Švandrlíka.