hol58186 hol58186 komentáře u knih

Eco-friendly domov Eco-friendly domov Christine Liu

V dnešní době je tahle kniha Eco-frie díly domov pokladem. Protože obsahuje spoustu skvělých rad a nápadů jak doma žít právě Eco-friendly, šetrně k přírodě. Líbí se mi že je knížka rozdělena podle jednotlivých místností v domácnosti a podle místností taky získáme určité nápady. Například i jak si vyrobit oblečení, různé čistící prostředky. Jak nakupovat bezobalove a podobně. Dlouho mě tahle tématika zajímala a jsem ráda, že jsem objevila tuhle knížku. Můžu jedině doporučit.

Pochopíš, až budeš velká Pochopíš, až budeš velká Virginie Grimaldi

Další díl ze série, opět povedený. Vanessa odlétá za Milesem Bradfordem do Japonska, aby si odpočinula a konečně se zbavila následků akce v Somálsku. Jejich pokus o společný život však razantně ukončí Milesovo zatčení a obvinění z vraždy. Vanesse nezbývá než se znovu vydat hledat odpovědi – i na to, jak daleko je ochotná zajít, aby zachránila muže, kterého miluje. A který ji právě zradil. Se schopnostmi stratéga a instinkty predátora.

Škola snů Škola snů Sara Bergmark Elfgren

Knížka Norra Latin mě velmi překvapila. Na tohle sychravé počasí je knížka ideální a skvělou volbou. Hned mě knížka chytla, hned jsem se začetla, jelikož autorka skvěle vykreslila hlavní hrdinky, všechno měla skvěle promyšlené a v průběhu vše do sebe skvěle zapadalo. Knížka je plná temna, ideální na dlouhé zimní večery, kdy je venku brzo tma, to je ta pravá atmosféra pro čtení téhle knížky. Čtení jsem si moc užila a jednoznačně jí doporučuji.

Mražené jogurty Mražené jogurty Nina Engels

Frozen yogurt je něco, co s mou mámou v cizině velmi rády mlsáme a mrzí nás, že se to u nás není tak obvyklá záležitost. V Itálii třeba si necháte zmrzlinu natočit do kelímku či kornoutku a pak máte TOLIK možností, co na to přidat za toppingy, polevy, ovoce... Opravdu těžko se rozhodnout!
Proto mě nadchla představa, že se tato lahůdka dá vyrobit i doma. Koupím jako vánoční dáreček. Líbí se mi i "chutné fotografie".

03.11.2021 5 z 5

Kde se potkává Bůh s medicínou Kde se potkává Bůh s medicínou Neale Donald Walsch

Výborná kniha.Doporučuji
Jsou zázračná uzdravení dílem medicíny nebo mají nějaké duchovní důvody? Je správná eutanázie? Mohou lékařská věda a duchovní učitelé najít společnou v nejdůležitějšímk bodě – uzdravení nemocného člověka? Můžeme se ptát i jinak: Je v systému moderní západní medicíny místo pro Boha? Měly by být metafyzické a duchovní principy součástí výuky na lékařské fakultě? Je udržet pacienta při životě největší prioritu lékaře? Odpověď na všechny otázky zní ano.
Super čtení