hippiesak hippiesak komentáře u knih

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Nádherný příběh. I trochu smutný příběh. TV seriál znám jak z dětství, tak z pozdějších dob a nutno říct, že ten seriál luxusně supluje knihu. Mohu asi napsat, že začátek a konec knihy je trošku (lehce) odlišný od seriálu a to lépe! Takže mohu vřele doporučit :)

16.12.2023 5 z 5

Láska ve střihu cosplaye 4 Láska ve střihu cosplaye 4 Šin'iči Fukuda

YES, opět návrat ke své podstatě a opět veselá sexy manga, jak má být :) To jsou všechny Japonky tak, wau? :)

16.12.2023 5 z 5

Láska ve střihu cosplaye 3 Láska ve střihu cosplaye 3 Šin'iči Fukuda

Trošku slabší díl, než byly ty první dva. Začíná tu být více postav, více jmen. Uvidíme, co z toho vyleze. Ala fotografka je teda má, co? :) :) :)

16.12.2023 4 z 5

Ledové království Pohádky z Arendelle od Anny a Elsy Ledové království Pohádky z Arendelle od Anny a Elsy Calliope Glass

Pěkné pohádky, krásné ilustrace, děj co má hlavu patu. Za mě OK. Pro děti do 1.-2. třídy ideální :)

04.12.2023 4 z 5

Kosmošmoula Kosmošmoula Peyo (p)

Jeden delší a jeden kratší komiks. Až moc slovo "ušmoulit" na můj vkus ;) Graficky jinak krásně namalované.

04.12.2023 3 z 5

Dobrodružné příběhy Čtyřlístku 2001 Dobrodružné příběhy Čtyřlístku 2001 Ljuba Štíplová

Další ucelená kniha co dostaly děti. Děcka to baví a já jsem rád. Bylo to mé dětství. Nebyl žádný Cartoon Network, ani Jim Jam a podobně. V knihovně byl prostě Čtyřlístek. Se divím, že se to v dnešní době uživí, ale o to lépe!

29.11.2023 3 z 5

Znamenité příběhy Čtyřlístku: 1999 Znamenité příběhy Čtyřlístku: 1999 Ljuba Štíplová

Starší díly mého oblíbeného Čtyřlístku. Děti to dostalo jako dárek. Jako OK, pokud tyto díly nemáme doma, ale prostě tam chybí ty ostatní komiksy. Čtyřlístek nebyl vždy jen o Čtyřlístku...

29.11.2023 3 z 5

Láska ve střihu cosplaye 2 Láska ve střihu cosplaye 2 Šin'iči Fukuda

Skvělé, boží, stále dobré ,jako jednička. Stále sexy, stále vtipné. Toto bude určo moje další oblíbená série :)

29.11.2023 5 z 5

Anča a Pepík Anča a Pepík Lucie Lomová

Klasika. Dnes už klasika. Já měl tyto příběhy rád, když jsem byl malej, tak jsem to teď půjčil dětem v knihovně a ... spokojenost :)

21.11.2023 4 z 5

Kámošky jak kráva Kámošky jak kráva Maryse Dubuc

Ježíši, toto byla ale sračka... Co na tom ty moje holky bavilo, to fakt nechápu.

13.11.2023 1 z 5

Čarohvozd Čarohvozd Skye McKenna

Nehodnotím, nebavilo nás to, knihu jsme odložili. Prvních 50 stran bylo celkem fajn, ale pak to byla nuda :(

13.11.2023

Ve službách Nuly 7 Ve službách Nuly 7 Nana Močizuki

Ty jo, tak ten konec mě nebavil :( Už jsem se těšil, až to skončí a skočím po nové manga knize :( Škoda, začátek slibný, střed série dobrý, ale konec slabota.

15.10.2023 2 z 5

Tajné kouzlo Tajné kouzlo Linda Chapman

Pěkný příběh. Skoro stejně dobrý jako první dva. Mladší dcera se dokonce i bála a po přečtení měla noční můry... chudáček :) Ale chceme číst další díl, tak to je dobře :)

Ve službách Nuly 6 Ve službách Nuly 6 Nana Močizuki

Dobré, sexy, sranda. Co víc si od manga příběhu přát? ;)

Garfield to smaží Garfield to smaží Jim Davis

Jako opět nezklamalo, ale jak to spadá pod ten Nickelodeon, tak mám pocit, že tak chybí um Jima Davise... Ale možná je to jen pocit, když to píšu v pondělí ;)

Ve službách Nuly 5 Ve službách Nuly 5 Nana Močizuki

Lepší díl, rozhodně lepší než 4 :) už mě to zase baví :) v tomto díly bylo asi nejvíc sprostých slov, co jsem si zatím všiml :)

25.09.2023 4 z 5

Ve službách Nuly 4 Ve službách Nuly 4 Nana Močizuki

Jde to s kvalitou příběhu dolů :( již mě to přestává bavit a není to tak vtipné jako 1.cast, škoda.

22.09.2023 3 z 5

Hurvínek a kouzelné muzeum - Kniha k filmu Hurvínek a kouzelné muzeum - Kniha k filmu Ivona Březinová

Nudný příběh, nudné zpracování, já se nudil. Děti to bavilo. Ale jde jen o přepsány film. Celé je to převyprávěno z pohledu Žeryka. To je asi to jediné vtipné...

22.09.2023 2 z 5

Šarlota a Jiskra Šarlota a Jiskra Julie Sykes

Slabší start, pomalý rozjezd, finále OK :)

21.09.2023 3 z 5

Ve službách Nuly 3 Ve službách Nuly 3 Nana Močizuki

Tento díl obsahuje vtipnější fórky spíše pro větší děti a mládež, ale stále v mezích slušnosti :) Vtipné, jak se tu řeší velikost poprsí :) :) :) Příběh konečně nabírá na obrátkách ;)

15.09.2023 4 z 5