Láska ve střihu cosplaye 3

Láska ve střihu cosplaye 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520990/bmid_laska-ve-strihu-cosplaye-3-2jF-520990.jpg 4 36 5

Láska ve střihu cosplaye série

Není tohle něco jako rande? Marin úspěšně zvládla svůj cosplayový debut, ale její srdce je každým dnem neklidnější. Nepomáhají tomu ani přípravy na tvorbu dalšího kostýmu, při kterých skončí s Wakanou o samotě... ve svém pokoji! Do toho Wakanův dům navštíví překrásná cosplayerka Džudžu s nečekaným přáním... Jak spolu budou tihle tři vycházet? Wakana to rozhodně nebude mít jednoduché!... celý text

niki-chan
05.02.2024 5 z 5

Marin je skvěle bezprostřední a příběh díl od dílu lepší a lepší.

hippiesak
16.12.2023 4 z 5

Trošku slabší díl, než byly ty první dva. Začíná tu být více postav, více jmen. Uvidíme, co z toho vyleze. Ala fotografka je teda má, co? :) :) :)

EvikU.
16.11.2023 5 z 5

Třetí díl komiksové série Láska ve střihu cosplaye. Já si hlavní hrdinové Wakanu a Marin neskutečně oblíbila. Marin je překrásná a přesto tak nejistá ve vztahu k Wakanovi. Pořád vysmátá a řeší, aby něco nebylo trapné. :) Jak typické pro tento věk.

Wakana navštíví doma známá cosplayerka Džudžu a chce, aby jí ušil také kostým. Marin je nadšená, že poznává slavnou osobu, Džudžu jim radí s fotografováním a seznamuje je se svojí mladší sestrou, která jí dělá ty nejlepší fotky.

Marin sleduje s Wakanou anime seriál, aby mohl co nejlépe ušít kostým pro Džudžu. Nakonec půjde Marin spolu s Džudžu na stejný cosplay za jinou postavu ze stejného seriálu.

Líbí se mi bezprostřednost v chování Marin. Je tak nadšená ze života, z moře, z Wakany a cosplay kostýmů až je to nakažlivé. :)

Přestože jsou spolu sami, nijak víc se neublíží, oba jsou přitom z toho druhého láskou omámený. Jsou miloučký, jak se oba stydí projevit své citytuhle mangu můžu doporučit jak náctiletým, tak i trochu odrostlým čtenářům. Jejich četba neurazí nikoho.

LuiSummer_
07.10.2023 5 z 5

Tahle manga mě fakt neskutečně baví! Škoda že ty díly nejsou delší...a další svazek až v prosinci? To bude dlooouhé čekání :(
Už teď se nemůžu dočkat!

Pan_Skala
05.10.2023 5 z 5

3. díl a připadám si jako závislý na nějaké droze. Chci si to lehce dávkovat a vychutnávat si to a číst po menších částech a stejně to skončí jak u předchozí dílů, kdy to musím mít celé a najednou.
Děj se nám hezky posunul a já se už těším na prosinec, kdy vyjde další a já se dozvím jak to mezi postavami se dál vyvíjí.

Kniha Láska ve střihu cosplaye 3 je v