Ledové království Pohádky z Arendelle od Anny a Elsy

Ledové království Pohádky z Arendelle od Anny a Elsy https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348294/bmid_ledove-kralovstvi-pohadky-z-arendel-GYC-348294.jpg 5 10 4

Osm nových příběhů z Arendelle, tajuplného království na úpatí Severních ledových hor! Anna s Elsou vám přinášejí osm báječných pohádek, které vás zavedou do Arendelle, tajuplného království skrytého na úpatí Severních ledových hor. V nových příbězích si přečtete, jak v Ledovém království oslavují narozeniny, jak Kristoffa přijala trollí rodina, o vydařeném pikniku, o soutěži o nejkrásnější ledovou sochu, o vymýšlení dárku pro kamaráda soba i o tom, jak Anna zvládá vladařské povinnosti.... celý text

Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Disney Frozen Storybook Collection , 2017

hippiesak
04.12.2023 4 z 5

Pěkné pohádky, krásné ilustrace, děj co má hlavu patu. Za mě OK. Pro děti do 1.-2. třídy ideální :)

adelkas
16.11.2022 5 z 5

Kniha je skvělá, ilustrace parádní. Mala nemohla usnout u ní, přečetla jsme celou knihu za jeden večer. Příběhy moc zajímavé , které nejsou ve filmů.

muchomurka
07.11.2022 4 z 5

Mně by stačila přečíst jednou a bylo by to fajn počtení s pěknými ilustracemi. Ale Bambulce se líbí hodně, čteme ji teď pořád dokola, takže ji asi budeme muset pořídit domů, protože ji nebude chtít vrátit do knihovny.

petshopačka
29.12.2017 4 z 5

Líbilo se mi, že všichni slavili narozeniny, a Anna a Elsa byly ještě malé holčičky.

pohádky princezny narozeniny trollové

2019  85%Addamsova rodina