Heraldine Heraldine komentáře u knih

Agónie a extáze Agónie a extáze Irving Stone (p)

určite jedna z najlepších kníh, aké som kedy čítala, zobrazujúca život jedného z najväčších umelcov všetkých čias... irving stone píše neuveriteľné životopisy a touto knihou to len a len potvrdil

02.01.2011 5 z 5

Stratená armáda Stratená armáda Valerio Massimo Manfredi

manfredi je majstrom svojho oboru, vďaka jeho historickému vzdelaniu a talentu vie namiešať správnu dávku napínavého historického románu na pozadí skutočných udalostí. toto dielo, tak ako aj jeho ostatné, ma v ničom nesklamalo

25.12.2010

Tieň vetra Tieň vetra Carlos Ruiz Zafón

tieň vetra opisuje úžasný príbeh o láske, o ľudskej láske ako aj láske ku knihám, od prvého momentu vás obklopí svojou atmosférou tajomnej barcelony a aj svojím príbehom, tak neuveriteľne skvele napísaným, že v prípade tohto diela nejde inak, len ho milovať

25.12.2010 5 z 5

Pokání Pokání Ian McEwan

táto kniha je dokonalá (rovnako aj skvelé filmové spracovanie), úžasná, smutná, málokedy sa podarí, aby nejaká kniha tak dojala a rozplakala, príbeh a postavy ma tak vtiahli, ešte teraz si musím sama sebe dohovárať, že to bola len fikcia

04.12.2010 5 z 5

Pamatuj, že tě mám rád Pamatuj, že tě mám rád Luis Leante

veľmi krásny príbeh o láske, o púšti a púštnych ľuďoch... navyše mám veľmi rada knihy, kde sa striedajú časové línie, a tu som si to dokonale vychutnala

04.12.2010