henrimgd henrimgd komentáře u knih

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Pro mě vo čouda lepší než noční klub. Jinak Kulhošova klasika, čte se sama, žádná filosofie. Ideální čtení na zkrácení času na dovče, nebo v buse.

27.09.2019 3 z 5

Stíny terorismu Stíny terorismu Alan Barker

Zajímavý pohled na Irský konflikt. Každodenní práce místního policajta, takže "online" přenos. V půlce to trohu sklouzne do rutiny, ale obrázek poskytne pěkný. Je dobrý ale už něco vědět o historii a politice.

05.01.2019 3 z 5

Závan klíčovou dírkou Závan klíčovou dírkou Stephen King

Super odbočka, vrátil jsem se k Pistolníkovi, asi si ho přečtu znovu. Kniha se čte sama, přečetl jsem jí za pár dní v autě. Když jsem se blížil ke konci, úplně mi to bylo líto. Pro začínající doporučuji přečíst nejdřív sérii. Bohužel zároveň s knihou jsem shlédl i film Temná vež :(.
Kniha super.

08.11.2017 5 z 5

Vládce klanů Vládce klanů Christie Golden

Pro mě zklamání. Od warcraftu mnoho nečekám, je to taková oddychovka, u které se nepřemýšlí. Hlavní hrdina jde od začátku do konce bez problémů k cíli, bez překážek, je to prostě borec. Žádné napětí, nebo zvraty. Pro mě nejslabší díl.

27.09.2019 3 z 5

Galgad - příběh strážce Země Galgad - příběh strážce Země Ergall (p)

No, měl jsem velké očekávání, chyba lávky. Nápad je zajímavý a začátek slibný. Ale celé se to zvrtne do chaosu, nemá to příběh, ani koncepci a závěr je opravdu pr*ser. Tam, kde by Tolkien popsal půl knihy, Erikson pár kapitol si kniha vystačí se stránkou. Škoda. Někde to i bylo v rozhovoru, že autor krátil kvůli vydání, to byla asi ta chyba.

07.05.2018