HelTre HelTre komentáře u knih

V ringu V ringu Katy Evans

Já tu knihu miluju. Přečetla jsem ji za 2 dny. Hlavní hrdinové jsou úžasní.

20.02.2019 5 z 5

Nevěsta z Vysočiny Nevěsta z Vysočiny Hannah Howell

Pro mě určitě nejoblíbenější kniha od autorky. U hlavní postavy se mi líbí její umíněnost a svobodomyslnost. Líbí se mi také Connor. Jeho rozhodnost a bojovnost.
Knihu rozhodně doporučuji.

05.02.2019 5 z 5

Kadin, sultánova žena Kadin, sultánova žena Bertrice Small

Úžasná kniha. Od autorky je moje nejoblíbenější. Nešlo mi se od ní odtrhnout. Skoro celou druhou polovinu jsem probrečela.

Je to napsané tak, že si představuju, že se něco takového mohlo kdysi dávno stát. Kniha není jen o šťastné holčičce se sladkou tvářičkou. Cyra je také inteligentní a moudrá. Taky ji potká mnoho tragédií - tím se pro mě kniha víc přiblížila realitě.

Je mi hodně líto, jak skončí Selim a Zulejka. Přijde mi smutné i hrozně krásné pozorovat v jedné knize vlastně celý život nebo jejich velkou část Cyry, Zulejky, Firousi, Sariny, Refet, Hadžiho Beye - jeho smrt mě obzvlášť zasáhla, Selima a jeho synů a dcer, a samozřejmě záporných postav - jak se některé měnily a některé zůstávaly stejné.

Pak se mi velmi líbil Janetin návrat do Skotska a shledání s Charlesem a její doužití života bylo velmi krásné a klidné.

ROZHODNĚ knihu doporučuji!!!

20.02.2019 5 z 5

Válečník z Vysočiny Válečník z Vysočiny Hannah Howell

Knihu jsem si užila. Nešlo mi se od ní odtrhnout. Rozhodně je pojmenování které Fiona dostane protože neprozradí své jméno vtipné.

05.02.2019 4 z 5

Vítěz z Vysočiny Vítěz z Vysočiny Hannah Howell

Kniha se mi líbí, knihy od Hannah Howell přímo zbožňuju.

05.02.2019 5 z 5

Vikingova čarodějka Vikingova čarodějka Kelli A. Wilkins

Kniha se mi líbila. Rozhodně doporučuju. Zápletka byla úžasná. Hlavní postavy taktéž.

05.02.2019 4 z 5