Heli.Annabell Heli.Annabell komentáře u knih

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Jako 1. Díl jsem si i ten 2. strašně moc užila. Trochu mi vadila přehnaná žárlivost Lary Jean. John A. mi byl už od začátku hrozně příjemný, ale NIKDY jsem neopustila tým ♡Petera, kterého mám hrozně moc moc ráda ♡ Konec se mi líbil a trochu jsem byla smutná,když jsem to dočetla. Takovouhle (pro mě)procítěnou knížku jsem už dlouho nečetla... Miluju tuhle sérii a zatím je u mě pořád na 1. Místě!!!

15.06.2016 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Dneska jsem dočetla tuhle knížku a můžu říct, že se mi moc líbila. Četla se mi rychle a hned jsem si oblíbila Garrettovic rodinu.

18.04.2016 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Knížka je doopravdy božská. Přečetla jsem ji za necelé 2 dny. Ono to asi bylo tím, že Lara Jean se mi moc hodně podobná, jak vzhledově i chováním. Všem klukům, které jsem milovala se stala mojí nejoblíbenější knížkou! :D

27.04.2016 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Knížka se mi moc líbila. Četla se mi velice dobře a hned na začátku jsem si oblíbila hlavní postavy. Líbilo se mi, že jsem mohla vidět věci z pohledu Brandona.

18.04.2016 5 z 5

Tahle píseň ti změní život Tahle píseň ti změní život Leila Sales

Právě jsem dočetla tuhle báječnou knížku. Děj se dal hrozně dobře procítit. Úžasně jsem se vžila do hlavní postavy. Bavila mě každá část tohohle příběhu. Trochu mě mrzel konec, ale mě mrzí asi všechny konce. Určitě knížku doporučuju k přečtení.♡

30.05.2016 4 z 5