Hancek Hancek komentáře u knih

Cesta ke štěstí Cesta ke štěstí Jeho Svatost Dalajlama XIV. (p)

Knížka umožňuje člověku se zamyslet nad věcmi, nad kterými běžně nepřemýšlíme, uvědomit si, co je vlastně to nejdůležitější a jaký je smysl života. Je zde spousta věcí, které mi utkvěly v hlavě a umožnily mi posunout se zase o kousek dál v poznání života.

16.11.2017

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tuto knížku bych mohla číst stále dokola, i když je s dětskou tématikou, myšlenky v ní vystihují charakter lidí a jdou do hloubky. Nádherná věc, doporučuji každému.

16.11.2017

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

Super kniha, pro mě se stala opravdu velkou motivací v životě a jedním velkým pilířem. Je opravdu velmi srozumitelná a jsem z ní nadšená. mohu pouze doporučit.

15.01.2018

Jarmila Jarmila Růžena Jesenská

Kniha vypráví příběh dívky Jarmily od jejího ukončení základní školy. Autorka v knize vystihuje lidské hodnoty, skromnost, malichernost, chudobu a také pyšnost. Člověk si díky tomu může uvědomit, jak se nám v této době opravdu snadněji žije. Autorka popisuje těžkost doby a nelehké osudy Jarmiliných přátel. Vypráví také o věrné lásce a oddanosti. Takovou knihu by si měla přečíst opravdu každá dospívající dívka.

29.11.2017

Advent Advent Jarmila Glazarová

Do knihy jsem měla problém se začíst, dvakrát jsem četla začátek. Jinak je to úžasný příběh, který vyvolává silné emoce.

14.11.2017