Hanah01 Hanah01 komentáře u knih

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Opět a zase ukazuje kam až může zajít lidská zvrhlost a šílenství.. Musím přiznat, že po přečtení některých úseků jsem musela na nějaký čas přestat číst a jít to rozdychat..a až po dočteni člověk úplně přesně pochopí, co tím názvem "Nadaný žák" chtěl vlastně King vyjádřit.

02.02.2017 4 z 5

Strašidelný příběh o ztracené holčičce v lese...jak jednoduché a přitom vůbec ne k zahození. Není to typická Kingovka, ale neurazí. Nejvíc mě na tom baví, jak autor umí popsat pocity- strach, zoufalství,naději .. Žádné nadpřirozeno a přitom člověku sem tam proběhne mráz po zádech.

02.02.2017 3 z 5

Bylo fajn se zase na chvíli vrátit do Harryho světa, ale nemůžu si pomoct... Není to už ono, přijde mi to jako poslepovane "něco" z předchozích dílů.. Jako fanoušek Harryho jsem brala dočteni této knihy už jako nutnost, nikoli jako radost :-(

02.02.2017 2 z 5

Mnich Mnich Matthew Gregory Lewis

nemohla jsem se odtrhnout...geniální

19.01.2017

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Skvělý horor, myslela jsem si,že u knihy o upirech se bát nedokážu, ale opak je pravdou! :-)Vynikající zápletka, nečekané zvraty.. Prostě super

15.02.2017 4 z 5