Habana Habana komentáře u knih

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Tomáš Zářecký mě mile překvapil, již z toho hlediska, že jsem ze začátku vůbec netušila to, že je to český autor a při čtení jsem uvažovala co za zahraničního autora takhle poutavě píše. A protože jsem se odmítla odtrhnout, někde ve čtvrtině knihy jsem teprve otočila na titulní stránku a hle, Čech a píše skvěle.
Byla jsem ohromená stylem psaní, který nenudil a dokonce char. patnácti postav najednou. Jeden by si myslel, že v tom bude chaos, ale skvěle se doplňovaly.

Bohužel jsem ztroskotala u *SPOILER* věznění zbývající skupinky kmenem divochů a prozatím nemohu odstartovat dál. Pan Zářecký mě zatím nedokáže přinutit.

I tak knihu hodnotím 4H :)

14.12.2015 4 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Než jsem knihu vzala do ruky, zcela se mi rozpadla, takže nejprve jsem skládala stránku za stránkou a pak alá salátové vydání četla. Mohu říct, že se čte rychle, sice místy nudí, ale po dočtení je velmi skvělé si dát tu sklenku vína a přemýšlet. Kniha má tolik myšlenek, že je téměř nemožné najít tu správnou kterou vyjadřuj. Doporučuji. :)

01.06.2015 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Taky jsem četla, taky jsem plesala a milovala. Co mě rozčulije je, že hlavní hrdinka nadšeně marináduje maso a cpe je na vajíčka!

06.10.2014