Gužu Gužu komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Když si odmyslím, že má Joona až bizarně "sibylské myšlení" a Jurek je něco jako švédský Chuck Norris v záporném provedení, tak jsem si to moc užila. Keplera hltám od první knihy a jsem ráda, že děj směřoval hodně Sažinou linkou. Musím říct, že kus jejího zoufalství ve mě ještě pár dní zůstal. A doufám tedy, že se v dalším díle objeví.

28.04.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Moje asi první kniha, kdy jsem poprvé před lety viděla film. A docela mě potěšilo, že Carl nebyl takový trpitel, jak ho ztvárnil Nikolaj Lie Kaas a i Asadova linka z knihy vychází o mnoho lépe a sympatičtěji.

17.04.2024 4 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Spoiler
Knížka se cetla sama. Ale uz u Lazara jsem měla výhrady nad některými situacemi, co nedavaly smysl a nyní bylo to rozpolceni ještě silnější. Arogantní tým, ktery nenasloucha, utne konverzaci, zrovna, když chce Joona něco prednest. Saga patrajici na vlastni pěst, co nesmyslne rekne svedkovi, ze ho take zabije, necha tam stopy a chova se celkove nelogicky. Jeji nadřízený, misto aby Sagu predvedl k výslechu, na ni pošle odstrelovace a rovnou dvakrát. No, zkrátka mam pocit, ze Keplerovci uz moc kombinuji. Je to čtivé, ale je to sem tam 'až moc'. Btw:Sagu miluju, jen skoda, ze ji v chystanem filmu bude hrat herecka, která rozporuje vsechny ty popisy o jeji 'severske krase'.

24.05.2023 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Začátek mě pohltil. Jakmile se ale kniha začala ubírat "hypnotizérovým směrem", ztratila pro mě drive a trochu mé nadšení ochablo.

09.11.2017 3 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

(SPOILER) Rakerovy případy čtu chronologicky a poslední dvě knihy poslouchám přes audiotéku a musím říct, že jsem ráda, že mi Němé oběti šly přes uši, protože bych asi nad tou knihou seděla dloouho. Nějak mě ten děj kolem mola vůbec neoslovil, úplně mi tam vypnula moje představivost a všechny ty popisy jsem poslouchala na půl ucha. I celé to zamotané rozuzlení a Healeyho smrt nesmrt mi přišly tak neuvěřitelné, že musím tento díl hodnotit zatím nejhůře.

17.04.2024 3 z 5