Guomej Guomej komentáře u knih

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Jako, že tahle autorka neumí psát a navíc, že to je napsáno v první osobě, to jsem pochopil již z prvních stránek dílu prvního. Smířil jsem se i s prostoduchou zápletkou a trapně vykonstruovanou romancí. Prakticky jsem to četl jen kvůli tomu, že mě navnadil první film. Ale to čeho se dopustila autorka v tomto díle už na mě bylo moc. Od druhé kapitoly jsem měl pocit, že celý děj chce rychle uzavřít. Všechno šlo hladce, bez jakýchkoliv problémů. Spousty logických kotrmelců a kladení důrazu na zbytečnosti. Děj byl plytký a nudný, bez fantazie. A navíc s absolutně zbytečnou poslední kapitolou, jak to u těchto románů bývá. Nechápejte to špatně, 2/5 není zase tak špatný hodnocení, ale předchozím dílům jsem dal 3/5 (ruku na srdce, tahle série je prostě průměrný fantasy), takže to nešlo jinak :-)

07.01.2014 2 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

Totální Ufo porno, v kombinaci s audio knihou to byl obzvláště zavrženíhodný počin.

26.12.2019 2 z 5

O psaní: Memoáry o řemesle O psaní: Memoáry o řemesle Stephen King

Vtipne psana kniha o psani, ktera neni jen o psani. Pokud vas zajima zivotopis autora, tak zde najdete i vic nez par stripku :)

06.08.2015 5 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Zatím nejhorší co jsem od mistra četl. Trvalo mi to rok, protože jsem mezitím radši rozečetl jiné knížky. Nakonec jsem to doklepal z úcty k němu :-) Dle mého názoru se z toho nikdy neměl stát román, stačila by novela. Možná povídka.

28.03.2017 3 z 5