Gepardice777 Gepardice777 komentáře u knih

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Nádherná kniha,kterou jsem přečetla jedním dechem.Napínavá od začátku až do konce.Doporučuji!!!

03.11.2013 5 z 5

Julie z vlčí smečky Julie z vlčí smečky Jean Craighead George

Moc pěkný příběh.Kniha se mi moc líbila a těším se na další díl a doufám že brzy vyjde.

01.02.2021 5 z 5

Vlci - nový pohled na plachého lovce Vlci - nový pohled na plachého lovce Mira Meyer

Nádherná kniha,kterou mohu všem milovníkům vlků doporučit!
Dozvíte se v ní opravdu mnoho a navíc jsou v ní překrásné fotografie.Úplně mě tato kniha uchvátila :-)

24.09.2015 5 z 5

Vlků se nebojím Vlků se nebojím Renata Šindelářová

Nádherná kniha. Doporučuji

22.01.2024 5 z 5

Psy by žili dlhšie, keby... Psy by žili dlhšie, keby... Jutta Ziegler

Rozhodně doporučuji všem majitelům čtyřnohých miláčků aby si ji pořídili a přečetli a nejen jim, měl by si ji přečíst povinně každý veterinář.Díky této knize, jsem se dozvěděla proč jsou zvířata nemocný a proč se nedožívají vysokého věku, je tam i očkování která jsou úplně zbytečná, která stačí očkovat jen jednou za život,co způsobují přeočkování každý rok atd,. Je tam toho hodně (včetně příběhů,zvířecích pacientů, jaká byla léčba a co nakonec pomohlo.Něco se šťastným koncem a něco u čeho ukápne slza) co by jsme my, majitelé zvířat měli vědět a říci dost...Veterináři nás klamou...

31.12.2020 5 z 5

Továrna na štěňata aneb Šmejdi v psím světě Továrna na štěňata aneb Šmejdi v psím světě Simona Smith

Velice zajímavá kniha.Určitě bych ji doporučila jako povinnou četbu pro všechny co si chtějí pořídit psa.Nepodporujte množitele,podvodníky a překupníky,nekupujte štěně bez PP jinak tento kolotoč nikdy neskončí a psi budou nadále umírat a trpět !!!

27.09.2015 5 z 5

Vlci u dveří Vlci u dveří Jamie Dutcher

Nádherná kniha.Všem doporučuji !!!!

31.01.2013 5 z 5